tietääkö kukaan asiasta?? täällä joku väitti, että mikke on kokeillut bändissä soittoa, mutta bändi hajosi, koska kaikki kokivat hänet niin hankalaksi ja epämusikaaliseksi. Mikkehän siis se kaveri, joka väittää olevansa maailman paras rumpali, mutta ei pysty edes löytämään nimeään miltään maailman parhaiden muusikoiden listalta ja aina kun hänelle näytetään häntä paremman soittajan video, niin hän pyytää näyttäämään häntä paremman soittajan video.
onko mikke soittanut koskaan bändissä??
JormaPeter
18113
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
ei kai?? hänhän on nii huonokin
Han on tuskin soittanut. Han on melko huonokin soittamaan.
Kuka on Mikke?
Hän on joku tyyppi, joka ladannut Youtubeen valtavasti videoita, joissa hakkaa rumpuja ja hän väittää olevansa maailman paras rumpali, joku katukivi tai helmi sikojen joukossa ja muka joku Frank Zappa, jolle kasvaa sarvet päässä ja ammattilaiset sijoittaneet hänet rumpujensoiton listalla ensimmäiseksi. Melko sekavia siis selittelee ja sitten kun häneltä kysyy, että missä se lista sitten olisi, niin hän pyytää että hänelle näytetään Youtubesta häntä parempi soittaja. Sitten kun se häntä parempi ja kuuluisampi eli sellainen, joka esim. näillä rumpaleiden paremmuuslistoilla on näytetty, niin hän sanoo ettei hänelle ole mitään näytetty ja että hänelle pitää näyttää häntä parempi soittaja. Hän on varmaan joku narsisti?
kamalan kuuloista se hänen soittonsa. hän luulee sitä paukettaan improvisoinniksi?
Mikke ei tee motorisesti mitään sellaista, mihin ei tuhannet muut kykenisi, eikä ole mitään näyttöjä improvisaatiosta, mutta bändin kanssa soittaminen olisi varmasti katastrofaalista. Ehkä hänen kannattaisi vain pysyä Hevisauruksen bändärinä, eikä sotkeentua ammttilaisiin muulla tavalla?
naurettavan huonohan hän on. Hän luulee, että hänen päässä kasvaa jonkinlainen sarvi?
ei häntä kukaan varmasti huolisi! mielestäni hän niin huono
naurettavan huono hän on..
kuka on mikke?
hänhän on maailman paskin soittaja. ei kai kukaan nyt tosissaan voi tuota kysyä?? puhutteko siis siitä sera69:stä??
nyt tiedän kenestä puhutte. Hän sanoi kehittäneensä muusikoiden netissä jonkun tekniikan ja ammattilaiset nimenneet sen jne.. ja sitten väitti olevnsa jollain maailman parhaiden muusikoiden listalla...mutta kun sen tekniikan nimeä kysyttiin, niin hän ei sitätiedä ja ei hänellä edes mitään listaa ole. hän on narsisti
hän sanoi että kasvattaa sarvia päässään. hän on selkeästi jotenkin seonnut myös?
ei hän ole. oli kerran kokeulemassa rumpalina bändissä, nutta koska hän niin huono niin se homma ei toiminut.
kokeulimassa? eikös mikellä aina mopo keuli?
minun mielestä hän on enemmänkin maailman huonoin kuin paras soittaja.
Pistäkää nyt vaikka joku Youtubelinkki, et voi sanoa mielipiteensä.
Muusikoiden netissä joku sanoi tuosta Mikkestä:
"Videoiden perusteella kys. hahmo on maailman top 5 huonoimpia rumpaleita, myös musiikin hahmotukseltaan ja oman taitotasonsa vääristymältään". Lisäksi ammattilainen sanoi, että Mikkellä on banni muusikoiden nettiin todeten: "Banni on banni".