Onko Kokoomuksessa ja Natseissa mitään eroa

Samanlaisia ylimielisiä molemmat, yhtä väkivaltaisia ja omahyväisiä.
.
Miksi kokoomus saa tehdä väkivaltaa poliisien avustuksella kaduilla rauhallisesti kulkeville kansalaisille. ?
.
Onko Poliisi-väkivalta hyväksyttyä, joka jäi 2018 itsenäisyyspäivän ainoaksi väkivallanteoksi. ?
357
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kokoomuksessa on useita tuomittuja väkivaltarikollisia ja kyseinen yhdistys pyrkii saattamaan Suomen valtion maanepetoksellisesti vieraan vallan alaisuuteen (EU).

Äänestä
  • Poliisi on kokoomuksen käsikassara. Poliisi on täynnä kokoomukselaisia huumekauppiaita ym.

    Äänestä

Poliisin tehtävä on pitää yllä järjestystä, joita natsien kaltaiset väkivaltaiset ääriryhmät uhkaa. Voimaa käytetään tarpeen mukaan.

Kaikki tuki poliisille!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


NäytösVäkivaltaa kirjoitti:

Samanlaisia ylimielisiä molemmat, yhtä väkivaltaisia ja omahyväisiä.
.
Miksi kokoomus saa tehdä väkivaltaa poliisien avustuksella kaduilla rauhallisesti kulkeville kansalaisille. ?
.
Onko Poliisi-väkivalta hyväksyttyä, joka jäi 2018 itsenäisyyspäivän ainoaksi väkivallanteoksi. ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu