Miksi Paskamäki samaistaa itsensä aurinkokuninkaaseen

Paskamäessä ei ole mitään loistokasta.
17453
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Sairaat tekee joskus niin. Sairauden takia työtkin loppui ja laitettiin pakkokurssille toiseen ammattiin katsos kun myyntimies ei saisi kilahtaa asiakkaalle jos kauppoja ei synny.

3Äänestä
  • Roisisti ilmaistu, mutta niinhän tuo on 😆

    1Äänestä

  • Voi Luoja 😂😂😂

    Äänestä

  • No tuo selittää meidän oman "aurinkokuninkaan" profiilikuvan. :)
    Meidän ludwigin omat tyttäret on jo 13 ja 15 v, luulisin että suomi24 palsta on heille tuttu. On vain ajan kysymys kun bongaavat isänsä perseen palstalta.
    Saattaa olla että kertovat siitä vain kavereilleen ja äidilleen, ludwigille tuskin uskaltavat puhua mitään, oon aika varma että kilahduksia tulee myös kotona joka viikko ja tyttäret kärsivät siitä.

    1Äänestä

  • No voihan tinsa! :D

    Äänestä

  • helmiä_sioille kirjoitti:

    No voihan tinsa! :D

    Tinsassa oli paise, ei saisi nauraa kun on se varmaan aika tuskallista mutta naurattaa silti :D Tuollainen paise selittäisi persankin palstalla aika-ajoin esiintyvän peppukivun, tinsa oirehtii :D

    3Äänestä

  • Harmaaritari kirjoitti:

    Tinsassa oli paise, ei saisi nauraa kun on se varmaan aika tuskallista mutta naurattaa silti :D Tuollainen paise selittäisi persankin palstalla aika-ajoin esiintyvän peppukivun, tinsa oirehtii :D

    "– Sitä hehkutettiin paljon ja koko hovi rupesi haluamaan samanlaisia leikkauksia."

    Siis kärsikö koko hovi samanlaisesta paiseesta? Mahtaa siinä tapauksessa olla ollut jonkun sukupuolitaudin sivuoire...

    Äänestä

  • palstalutka kirjoitti:

    "– Sitä hehkutettiin paljon ja koko hovi rupesi haluamaan samanlaisia leikkauksia."

    Siis kärsikö koko hovi samanlaisesta paiseesta? Mahtaa siinä tapauksessa olla ollut jonkun sukupuolitaudin sivuoire...

    Ne vaan tykkäs kun peppua ronkittiin kuten jokainen nainenkin tykkää siitä tänä päivänäkin, ludwigia unohtamatta.

    Äänestä

HEUREKASSHOLE!!!!111!!!

Kymmenen vuoden aikana ensimmåinen järkevä aloitus S24:ssä

Ei sen väliä----epäile rahtusen intllektulli hermafroddit och hit Monnsiur lady Teknodonna

Nyt vältämme sana --PASKA l. uloste

joka kylläkin 1900 Hellsinsisigissä oli täysin korrekti sana suomenkielessäl

mutta erityesexy pappissuvuisssa,

kuten esm. Kuhmon rovasti evp. Kupiainen sukunimensä Kakkinen

nimexi latinankeleisexy _Caccaius---rahvaanomaisesti Paskius

--nyt ilmeisen nerokas henkilö teki avauxen pitkään asiakeskusteluun

Äänestä

Olisi hienoa nähdä jonkun majesteettisen prinsessan peppu

---mutkun Aurinkokuningas "Ludde"

kun hänen kunnianarvoisaltaan vaimoltansa kysyi mukavan kotileikin jälkeen

"Olenko minä sinun ensimmäinen miehesi?"

--<<<<<<<olen Ludwig neljästoista......pusi pusi<3

1Äänestä

Koska Pertsa käyttää sukkahousuja kuten Ludde aikoinaan.

2Äänestä
  • Pervo-Pertsa

    2Äänestä

  • menispois kirjoitti:

    Pervo-Pertsa

    Onko Pertsa muinainen ex-pua?

    Äänestä

  • 456u667 kirjoitti:

    Onko Pertsa muinainen ex-pua?

    On se.

    1Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihmettelyä kirjoitti:

Paskamäessä ei ole mitään loistokasta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu