Jos olisit seurustellut eronneen kolmen lapsen äidin kanssa, mennyt naimisiin, maksanut ihan kaiken koska nainen haluaa olla lasten kanssa kotona kunnes nuorinkin aloittaa koulun ja kolmeen vuoden jälkeen juuri kun kuopuksen koulu alkaa tulisi ero koska nainen ja ex päättäisivät yrittää uudelleen vaikka ovat naisen mukaan eronneet niin riidoissa kun ikinä voi. Ja antaisit erossa asunnon heikkona hetkenä naiselle ettei heiltä mene asunto alta. Ja nyt reilu vuosi myöhemmin nainen olisi viimeisillään raskaana ex/nyx-miehelle vaikka sanoi sinulle ettei ehdottomasti enää ikinä halua lisää lapsia. Jaa jos kaiken lisäksi ja kaikesta huolimatta olisit vieläkin ihan hulluna rakastunut tähän naiseen. Niin rakastunut että kävisit lapsen- ja koiranvahtina aina kun he tarvitsevat, lainaisit rahaa aina kun pyydetään ja samalla näkisit kuinka nainen panostaisi ihan eri tavalla heidän suhteeseensa kuin silloin kun oli sinun kanssasi; tietäisit sen vaikka siitä että löytäisit romanttisia rakastan sinua koska kortteja heidän asunnostaan, näkisit miten nainen on laittanut itsensä tosi viimeisen päälle aina kun he menevät viettämään iltaa joka on aika usein, näkisit miten nainen katsoo ja koskee ex/nyx-miestä jne jne....
Vastaan itse, ei todellakaan ole kiva mutta en voi asialle yhtään mitään!
Olisiko kiva?
8
120
Vastaukset
- Ehken
sie oot vaan pöhkö. Kannattaisiko katsella hieman uusia uomia?
- gihbknl
Ei olis. Kamala tilanne.
- Rullaatirullaatirullalaa
Vastaan, olisi kiva jos olisin exäsi. Vastikkeetonta apua niin paljon kuin tarvitsen. Mikäs sen kivempaa!!
- Parannasuoritusta
Maksut sisältää yleensä korotkin.
- missäruuvit
Yxexmies taitaa olla melko seonnut päästään. Kaikki ruuvit ovat pudonneet liian kauaksi ettei niitä edes enää loydä.
Tai sitten yxexmies kehittelee aikansa kuluksi tosi sairaita tarinoita. - Yök
Höpsis, aina voi omiin asioihinsa vaikuttaa. Älä siis ruikuta ettet voi asialle yhtään mitään!!
- AuvoN
Ehkä ei kiva mutta oma valintasi joka tapauksessa.
- joo.o
oletko mies vai hiiri?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1096696Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M884331L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa453649TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a133050Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu6261650- 661068
Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja551043Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?1991024- 91019
Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j47989