Näyteikkunassa luki "kaikki kranssit -50%".
Näin Darkfearin jouluostoksilla
19
84
Vastaukset
- meneemenee
Eikös Darkin ja Upseeri Kusoillin häätkin ole piakkoin? Dark oli varmaan katselemassa sopivia koristeita hääpaikalle. Kannelmäessähän se kranssiliike oli. Musta Kusoilli on kuulemma tarkka mies kranssien suhteen, joten täytyy hakea vaikka kauempaakin. Darkin tulevan anopin silmää myös varmaan miellyttää tulevan miniän tarkkaavaisuus ja säästeliäisyys kranssiasioissa.
- ANA____
DarkFearista tulee kaunis miniä mustalle anopilleen <3
- hyi.kauhea
Oliko se persepitkällä siellä kranssilaarissa lonimassa itselleen parhaiden sopivaa ja mieluista Kranssia ?
On se mahtanut olla näky, mustien ukkojen toimesta vereslihalle ajettu karvaton pyrstö vilkkumassa julkisessa tilassa..................... HRRrrrrrrrr !!!!
Pieniä lapsia käy sääliksi.- suomi__make
Periksen mukaan DarkFearin pyrstö on jouduttu amputoimaan kuolion seurauksena, joten hänen reitensä ja alaselkänsä muodostavat lievästi koveran linjan.
Mikä ihme edes on kranssi? Jokin turkulaissana?
- Darkmarttoihin
Liittyyköhän Dark avioiduttuaan Marttoihin? Marttakerhossa tollainen kranssinteko olisi lastenleikkiä.
- happylifehappywife
Älä suotta halveeraa Marttoja Dark. Voit saada Martoilta monta niksiä Kusoilliä varten.
- Anonyymi
Ei darkkiksen rahoilla normaalihintaisia ostettaisikaan.
- Anonyymi
Hyvä jo nyt valmistautua jouluun.
- Anonyymi
kranssin voi laittaa päähänkin hattukoristeeksi.
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut = far-right Finns Party?
Eikös tuo tarkoita, että persut ovat äärioikeistoa? "In 2023, Petteri Orpo, of the National Coalition Party, unseated M837501Demarilesbo synnytti lapsen
Lapsen biologisella isällä ei ole mitään oikeuksia lapseensa. On pelkkä "luovuttaja". https://www.hs.fi/politiikka/art2114848Opettaja teki pornoa sivubisneksenä
Jännittävää nähdä, koetaanko tämä ihan normaaliksi ja toivottavaksi kombinaatioksi kasvatusalalla. Voi mennä hyvin kiinn824844HS - SDP valmistatuu MILJARDILEIKKAUKSIIN seuraavalla vaalikaudella!
"Sdp:n uusi talousääni lupaa miljardien edestä leikkauksia HS-haastattelu|Kansanedustaja Joona Räsänen on Sdp:n puheen1054245Ei me olla sielunkumppaneita
jos sellaisia edes on. En tiedä miksi niin kovasti pidin sinusta, varmaan olisi paljonkin hyviä syitä, mutta ehkä olit v584170Persu ei ole koskaan päässyt Valkoiseen Taloon
Eikä pääse. Jopa demareita siellä on käynyt, vaikka jenkkien vasemmistolaisin suuri puolue vastaa lähinnä Suomen kokoomu343660Porno-ope?
Kaikenlaisia sitä nykyään Suomessakin on. Tai onhan niitä voinut olla aiemminkin, mutta ehkä paperilehtin aikakaudella e623202Sovitteko ulkonäöllisesti
Oletteko kaivattunne kanssa sopivan näköinen pari? Semmoinen, suurinpiirtein yhtä hyvän näköisiä? Samanlainen olemus, ty712866Opettaja OnlyFansissa - Onko ihan OK?
Onko mielestäsi ihan OK, että peruskoulun luokanopettaja on virka-aikansa ulkopuolella aktiivinen aikuisviihteen tuottaj402000- 471725