Mitä kertoisin itsestä. No kissat ovat mun ystäviä. Kissoille voin puhua. Ne ei hylkää. Ne ei hauku. Niille kelpaan tällaisenaan kuin olen. Ne lohduttaa kun itken. Ne tukee mua kun en vaan jaksaisi nousta ylös aamuisin.
Siinä olikin mitä haluan nyt kertoa.
Odotan että joulu on ohitse... Pelkään monia asioita kuten luottaa ihmisiin. Kiusattu koulussa.
Katfamiljen esittäytyy
2
<50
Vastaukset
- eptiet
Oletko mies vai nainen?
- Popopo
Kuullostat söpöltä :3
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Naisella tisulit, kuin lehemän utarehet
Oli kyllä isot tisulit naisella, kuin lehemän utarehet, vaikka paita oli päällä, niin tisulit erottui.738217Oliko pakko olla taas tyly?
Miksi oot niin tyly mua kohtaan nykyään? Ei edes tunneta kunnolla. Katseita vaihdettu ja varmasti tunteet molemmin puoli662815Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä182008- 1571991
Kemijärven festarit 2025
Onpas taas niin laimea meininki. Eikö tosiaan saada parempia artisteja? ☹️191948Johanna Tukiainen hakkasi miehen sairaalaan!
Viime päivien tiktok-keskusteluissa on tullut esiin, että Johanna Tukiainen on jatkanut väkivaltaista käytöstään. Hän h1381851Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?301690- 1021477
- 381471
Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411246