Kauhee ränni päällä kun tullut juotua jo monta päivää ja syötyäkin ihan kiitettävästi, ei pysty enää ainakaan syömään jos meinaa juomista jatkaa. Pillua pitäs saada mut ei sitä mistään saa.
Panettaa, närästää, vituttaa
KilttiMies89
5<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Pakokeinot ovat siis taasen loppumassa? Täytyiskö löytää jotain uutta riippuvuutta, joilla saa pillun- tai halauksenpuutteen unhottumaan? Huonohan sitä on korvata oikein millään, ellei sitten satu olemaan jokin naimattomuudes armolahja tai muu aseksuaalisuuteen viittaava taipumus.
Niinhan sitä itehi koettaa aina jotain järjestää, kun on kokemattomuudesta kertynyt kokemusta jo sieltä hamasta vuodesta -83 lähtien. Ei tuota niin alastonseksin perään olisi edes, ois ny joku jonk kaa ees kiehnötä jotenki voisi ja ennenkaikkea kehtaisi, sillaan siivosti vaan.
Mee huoriin kai sulla siihen on varaa jos on varaa ryyppäämiseenkin
huorat ei välttämäti suostu tarjoaan muuta ko kolmea eri reikää, eikä panetus lainkaan aina johdu yhtymisten puutteesta
Olis mulla varaa mutta ei ole tähän asti tuntunut kovin mukavalta ajatuksena.
" huorat ei välttämäti suostu tarjoaan muuta ko kolmea eri reikää, eikä panetus lainkaan aina johdu yhtymisten puutteesta "
Totta, joskus panetus saattaa johtua enemmän naisten hyväksynnän puutteesta kuin fyysisestä yhtymisen tarpeesta.