Kahden vaiheilla

Whattodo

Pitkät hiukset tuntuu omimmalta, mutta hiuslaatu on ohut, nuttura on pieni sykerö ja letti(joista tulee karjakko mieleen) on kynänpaksunen. Että kampausten takia ei kannata kasvattaa. Tällä hetkellä hiukset on olkapäille.

Pitäiskö vaan suosiolla leikkauttaa polkka? Takaa lyhyempi. Mulla on timantinmalliset kasvot, ikä alle 40. Polkkaa ollu ennenkin ja sopii. Olisko vinkkejä?

Se on vaan kumma juttu kun niistä haivenista ei raaskis luopua, vaikka se on homssuinen hiirenhäntä.

1

61

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Lyhyemmäksi

      Hiirenhäntä saa ohuet hiukset näyttämâän ja tuntumaan vieläkin ohuimmilta.

      Leika surutta polkkatukaksi joko lyhyen otsatukan kanssa tai ilman ( jakaus keskelle otsaa tai sivuun jommalle kummalle puolelle).

      Toinen vaihtoehto on lyhyt “ poikatukka”. Se näyttää aina siistiltä, pesun jälkeen vain nopea pyyhekuivaus, pää alaspäin ja haronta sormilla, pääpystyyn, muutama sipaisu kädellä ja - tukka on pöyhkeä ja siisti. Näyttää tuuhealta ja on helppo hoitaa!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ootko nainen noin mustis musta

      Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t
      Ikävä
      74
      5028
    2. Sen kerran kun siellä käyn

      Voisit olla paikalla💚💛☘️
      Ikävä
      33
      2801
    3. Kumpa tietäisin. Miehelle.

      Vieläkö toivot jotain viestiä, vai suutuitko taas...kun...🤔
      Ikävä
      40
      2554
    4. Ajattelen sinua tänäkin iltana

      Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin
      Ikävä
      26
      1963
    5. Kauan säkin jaksoit

      Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐
      Ikävä
      40
      1872
    6. Miksi kaipaat

      Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?
      Ikävä
      29
      1739
    7. Sä olet nainen kuuluisa..

      ..etkä mitenkään hyvällä tavalla.
      Suhteet
      95
      1732
    8. Joel Harkimo ja Janni Hussi eroavat

      Tämä on ilon päivä 😊
      Kotimaiset julkkisjuorut
      166
      1593
    9. Mietin tässä T....

      Oletko jo kesälomalla.?Keli on ihanaa, ja sinä nautit veneilystä.... Edelleen käyt mielessä.... En ole unohtanut sinua..
      Suhteet
      24
      1358
    10. Miehelle...

      Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät
      Ikävä
      94
      1210
    Aihe