Mitenkö nainen isketään?

Yx.poeka.mies

Kas siinäpä pulma !! syytehän siitä tulee JOS naisia pitää iskeä?? .
Minun puolesta naiset saa olla ! vaikka olenkin poekamies, ei tartte kuin Maajussia kahtoa... johan selevijjää miten .. no kahtokaa iten Ko. ohjelma.

4

119

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kysymällä

      no, sekin on Yksilöllistä, miten vaikuttaa naiseen ??

      Sanoisin, jos itseni kysymyksessä, niin ei ainakaan: esim, "kiertelemällä ja kaartelemalla", kuten: tarjoan kyydin, / tai voin hakea sinut, tms.
      Eiks voi sanoa suoraan !! O L E N kiinnostunut tutustuun sinuun lähemmin, jne.

      • Yx.poeka.mies

        Anonyyminä voi kertoa "ihan" mitä sattuu.. entäpä jos kohdattaisiin treffeille kasvotusten? mitä teet? meneekö pupu pöksyyn kodata vaiika kahville johonkin kahvilaan.
        No kukapa nainen tulee treffeille "etelästä" poikamiestä tänne Pohjois-Pohjanmaalle.
        TE naiset haluatte asua ja olla siellä ruuhkasuomessa !! kukapa kiinnostuu tulemaan maaseudulle asumaan.


    • kun_tilaa_korjaajan

      Mulla kävi, että olin duunissa alihankkijana eräässä naistenvaatekaupassa. Sitten menin kysymään täysin asiallisesti tältä nuorelta naismyyjältä töihin liittyvistä huoltoasioista. Niin, hän oli silloin juuri hyllyttämässä, mutta säikähti, otti sellaset tyylikkäät naisten alushousut mukaansa ja käveli pari metriä lähemmäs mua. Siinä sitte juteltiin 15 sekuntia ja hänellä oli alushousut kädessä. Sitten kerran hän sanoi, että voi antaa oman numeronsa firman sijaan, vaikka luulen ettei siitä työn kannalta olis ollu juuri enempää hyötyä kuin firman numerosta.

      Mut kusin kyllä molemmat tilaisuudet kun olen asiallinen ja ymmärrän vain suoraa puhetta.

      • Kunnioitan.naisia

        Tuskin naismyyjä riisui 15-sekunnin jälkeen alushousujaan jalasta pois?
        Ei ole semmoista myyntiedustajaa joka saa naismyyjän riisumaan vaatteitaan päältä noin heppaisin perustein, mitä myyntiedustaja väittää.


    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin kaikkeen sinä ihastuit hänessä

      Mikä oli se asia mikä vei jalat altasi? ❤️ Oliko jotain erityistä tilannetta vai tunne? Kenties monen sattuman summa? Ai
      Ikävä
      90
      8596
    2. Persut: haluamme lisää veroja!

      Lisää lisää veroja huutaa persukuoro. Veroila Suomi nousuun! "Uusi matkailuvero eli matkailijamaksu peritään esimerki
      Maailman menoa
      42
      4748
    3. Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.

      https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.
      Maailman menoa
      41
      4421
    4. Jos samassa autossa istuu romani, somali ja venäläinen, kuka ajaa?

      Arvioiden mukaan romanit lähtivät noin 1000-luvulla liikkeelle pohjois-Intiasta. Nyt 1000 vuotta myöhemmin he ovat levit
      Maailman menoa
      46
      2633
    5. Numero josta kaivattusi tulee mieleen

      Onko jokin numero joka yhdistää teidät jotenkin? Älä laita puhelinnumeroa.
      Ikävä
      99
      1510
    6. Miksi pitäisit enemmän

      Minusta kuin siitä toisesta?
      Ikävä
      40
      1306
    7. Tämmönen höpsö

      Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress
      Suhteet
      44
      1256
    8. Heräsin taas sinä mielessä

      Miten voi haluta toista näin paljon? 😳 Kyllä meillä on muutenkin hyvä yhteys. Ehkä se tekee myös tästä niin voimakkaan?
      Ikävä
      64
      1162
    9. Jorman paluu sodasta Lieksaan oli katkera

      Jorma Karhunen astui Lieksan asemalle. Aurinko paistoi, mutta Jorman maailma oli sumuinen. Takana oli se helvetti, jota
      Lieksa
      39
      1160
    10. Kannattaa toimia yleisesti ottaen

      Ajoissa. Vaikka miten paljon haluan ja tunnen, olen löytänyt nyt elämääni jotain uutta ja se todennäköisesti edistyy, jo
      Ikävä
      167
      1100
    Aihe