vinkkejä?

haluaisin vaalentaa hiukseni ihan blondiksi mutta hiukseni ovat niin ohuet että päänahka näkyy jakauksen kohdalta läpi. mitä voisin tehdä?
1208
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ota alkuun vaikka vaaleita raitoja!
jos sinulla ei ole nyt minkään asteen vaaleat
hiukset niin sinulle tehdään värinpoisto joka
ei ole hyväksi hennoille hiuksille,
koska se on niin kova käsittely hiukselle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


blondiksi kirjoitti:

haluaisin vaalentaa hiukseni ihan blondiksi mutta hiukseni ovat niin ohuet että päänahka näkyy jakauksen kohdalta läpi. mitä voisin tehdä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu