Kokoomus Yrittää Hyötyä LapsiRaiskauksista

PerusSuomalaiset ovat varoittaneet, esittäneet ratkaisuja, varoittaneet kaikesta siitä mita tähän saakka olemme saaneet kokea maahanmuutosta.

Terrorismi, polttomurhat, kirkkomurhat, ryöstelyt, tuhopoltot ym. , erityisesti lapsiraiskaukset olisi vältetty.

Kokoomuksen johtamat saatanan-suvakki-kätyrit ovat mielikuvituksissaan maahanmuutosta olleet
täysin väärillä jäljillä.

Nyt nämä kokoomuksen johtamat suvakit esittävät VIATTOMUUTTAAN.
1251
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Hyysäämiseen ja kansalaisten tukahduttamiseen keskittynyt suvakki-populaatio olisi edes vähänkin keskittynyt maahanmuuton tuomiin todellisiin ongelmiin, olisi tilanne Suomessa aivan toinen.

Suomalaisten Tukahduttajat, kokoomus ym. suvakkiosasto on nyt vasta esittämässä ja ottamassa
samaa toimintamallai itselleen, josta PS:ää ja muita maahanmuuton järjettömyydestä varoittajia on vuosikauden syytetty, vihapuhuttu, kiusattu ja vainottu.

Demari-kokoomus-kepu VAINOAJAT ovat tekemässä juuri sitä, mitä PERUSSUOMALAISET ovat vaatineet tehtäväksi vuosikymmenet.

Äänestä

Suomessa+tehdään+vuosittain+2000+seksuaalirikosta,1800+näistä+on+suomalaisten+tekemiä+toisille+suomalaisille.Mitä+siis+PS+ajatteli+näille+tehdä?Voitko+kertoa?Kaikesta+rikollisuudesta+suomalaiset+tekevät+80%Sellaiset+400.000+rikosta+vuosittain+ihan+kotimaisin+voimin.Mitä+PS+tekee+niille

Äänestä
  • Suhteuta kansalaisuuksiin. Montako prosenttia on maahanmuuttajia ja moniko heistä on ns. suomalainen?
    Jos kerran suomalaiset ovat noin rikollisia niin miksi niitä pitää muualta vielä lisää roudata?

    Äänestä

  • Tyypillistä kepulaista vähättelyä matujen rikoksista.

    Äänestä

Mykkänen on häpeäksi Suomelle.

PerusSuomalaisten varoitukset ovat kaikuneet kokoomuksen korvien läpi.
Nyt sitten ollaan niin topakkana ottamassa asioita haltuu, jota ei tule kuitenkaan tapahtumaan, kun ei ole ennenkään tapahtunut.

Kokoomus on saamattomien kerho. Stubb, Katainen, Mykkänen, Orpo.....Mitä ovat tehneet järkyttävien tapahtumien edeen, ..........ei mitään.

Kokoomusella toisten haukkuminen on vienyt kaiken energian ja huomion pois tekemissestä.

Samanlaisia apinoita ovat demarit, vihreät, vasemmisto ja kepu. Turpa käy, mutta mitään ei tapahdu.

Äänestä
  • Kepu ja kokoomus on keskittynyt työttömien kiusaamiseen ja kurmuttamiseen kikyllä ja aktiivimallilla.

    Aikaa ei ole todellisten ongelmien maahanmuuton hoitamiseen.

    Pelkästää kansalaisten haukkumiseen ja huomion pois viemiseen todellisista ongelmista, ettei tarvitse laiskojen Juhanojen ryhtyä tekemään mitään asioiden eteen.

    Kokoomuksen "aktiivisuus" on ollut nähtävissä jo Kataisen ajoista alkaen, mitään ei tapahdu. !

    Äänestä

Sipilä alkoi syyttämään suomalaisia.

Tämä näyttää olevan hallituksen "maantapa", joka osoittaa täydellistä voimattomuutta.

Äänestä

Nykyinen hallitus nuolee vaan ruskeeta karvaista persettä mitä sitä ei rahan eteen tekisi muutoksia ei matujen touhuihin tule saavat jatkaa samaa rataa mitä ennen.

Äänestä

Orpo aloitti hiljaisuuden, kokoomuksessa lopetettiin raiskauksista keskusteleminen vaalien läheisyyden vuoksi.

Äänestä
  • Sama tulee toistumaa kepulaisillakin, Oulu lakaistaan matonalle jo ensi viikolla.

    Ensi viikolla alkaa jo persujen haukkuminen YLE:n ja HS:n medioita hyväksikäyttäen.
    Näin kepu ja kokoomus siirtyvät näppärästi hyväksikäytöstä toiseen.

    Äänestä

  • KokoomusKoirat kirjoitti:

    Sama tulee toistumaa kepulaisillakin, Oulu lakaistaan matonalle jo ensi viikolla.

    Ensi viikolla alkaa jo persujen haukkuminen YLE:n ja HS:n medioita hyväksikäyttäen.
    Näin kepu ja kokoomus siirtyvät näppärästi hyväksikäytöstä toiseen.

    Persujen haukkuminen on jo aloitettu, vaikka raiskauksia ei ole kepulaiset vielä saaneetkaan matonalle.

    Trollipajat on laitettu jo räksyttämään persujen päälle kaikkea sitä, mistä kepulaiset ja kokoomus on vastuussa.

    Näkeehän sen jo palstalla alkaneesta persujen haukkumisaloitusten suuresta määrän kasvusta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


HäpeäKokoomus kirjoitti:

PerusSuomalaiset ovat varoittaneet, esittäneet ratkaisuja, varoittaneet kaikesta siitä mita tähän saakka olemme saaneet kokea maahanmuutosta.

Terrorismi, polttomurhat, kirkkomurhat, ryöstelyt, tuhopoltot ym. , erityisesti lapsiraiskaukset olisi vältetty.

Kokoomuksen johtamat saatanan-suvakki-kätyrit ovat mielikuvituksissaan maahanmuutosta olleet
täysin väärillä jäljillä.

Nyt nämä kokoomuksen johtamat suvakit esittävät VIATTOMUUTTAAN.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu