Matuihastus

Chamomilla

Uskaltaako lähi-itäläiseen mieheen ihastua? On siis maasta, jossa useimmat muslimeja; tosin en tiedä hänen uskontoaan. Mutta hän on hyvännäköinen ja kiehtova.
Itse olen kristitty feministi ja maahanmuuttokriittinen ja muuta. Voiko matun kanssa suhde onnistua, vai onko tiedossa kunniamurhia, -väkivaltaa ynnä muuta? Jos tuleekin ero liian tulisen luonteen vuoksi.
En tiedä uskallanko sytyttää liekkiä, kun en tiedä kuuluuko kyseinen mies tällaiseen "kunniakulttuuriin", johon usein kuuluu väkivalta. Varsinkin erotessa naisille usein käy kalpaten. Eli kuinka paljon on omaksunut alkuperämaansa käyttäytymistä?
Pelkään vain, jos lämmitteleekin suhdetta tai viekoittelee seksiin ja sitten tuleekin ero ja toinen käyttäytyy aggressiivisesti.

6

<50

1Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jalkasienionvaarallinen

      ei .. . . .

    • hohhoijakkaataas

      Hohhoijakkaa, taitaapa aloittajaätmi haluta itse peräänsä ulkomaalaisen kikkeliä.

    • No katotaan..


      Annat ekaksi pesää... Sittenhän sen näkee. :D

    • 0llaValmis

      Tottakai. Sinun pitää olla valmis myös useamman kanssa samaan aikaan. He pitävät siitä.
      Ei kai se tuota ongelmaa?

    • iejrsdfmkvejiproasdvmkc

      Et kai ätminkäinen tosissaan luule että joku olisi niin hölmö uskoakseen tuon naisen kirjoittamaksi?

    • Jeesusfäni

      Jeesuskin oli lähi-itäläinen mies...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Näin kun katsoit salaa ja

      Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku
      Ikävä
      60
      4596
    2. Katu täyttyy...

      Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt
      Ikävä
      35
      2109
    3. Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."

      No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti
      Kotimaiset julkkisjuorut
      49
      1525
    4. Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.

      Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj
      Maailman menoa
      162
      1502
    5. Kuvaa yhdellä sanalla meidän välejä tällä hetkellä

      Vastaa kuin vastaisit Hänelle.
      Ikävä
      165
      1488
    6. Sari Multala teki "riikkapurrat"

      Sekoili humalassa Ruisrokissa kuten Purra Lohjan torilla. Kovia dokaamaan nuo nykyiset ministerit.
      Maailman menoa
      261
      1285
    7. Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"

      Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm
      Maailman menoa
      196
      1184
    8. Miten suhtautuisit

      jos saisit tietää, että kaivatullasi on kokkeliriippuvuus?
      Ikävä
      203
      1122
    9. Mitähän sä näit siinä akassa?

      Älä nyt vain sen kanssa ala mitään.
      Ikävä
      65
      1054
    10. Sinut mies vain haluan

      Olet kohtaloni. Kaikessa riipaisevassa rakkaudessa, sinä se olet. ❤️
      Ikävä
      80
      1047
    Aihe