Oulun raiskarit kuvineen...by mv-lehti - silivu plee

https://mvlehti.net/2019/01/12/oulun-raiskausringin-paatekijat-nimet-kuvat-ja-kytkokset-osa-1/

Joku media sentään puolustaa kantasuomalaisia, eli jälleen MV-lehti, joka kertoo asiat niin kuin ne on. Oheisessa linkissä perustietoa oulun raiskareista, mm. uskonnollinen etnisyys. Eipä yllättänyt, "kenen pojista" jälleen oli kysymys.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

taas mennään

Äänestä

ja nyt ainopennaset, haloskat , bidee-eevat ja muut vähäjärkiset auttamaan noita poikapoloisia.

Äänestä

Onko tuossa ollut kaava uida ensin median ja suvakkikotouttajien siipien alle jotta nämä eivät kehtaisi paljastaa törkeyksiä? Luultavasti lapset osaa varoa kotimaisia namusetiä ja roistoja mutta kun on taottu päähän että näille pitää olla avulias ja suopea. Eksoottisiakin ovat.

Äänestä

Ja näitä lastenraiskaajia on sitten rahdattu busseilla tutustumiskäynneille lastentarhoihin ja kouluihin ; siis suvakkivoimin järjestettyä pedofiliaa.
Syytteeseen koko konkkaronkka !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


silivu_plee kirjoitti:

https://mvlehti.net/2019/01/12/oulun-raiskausringin-paatekijat-nimet-kuvat-ja-kytkokset-osa-1/

Joku media sentään puolustaa kantasuomalaisia, eli jälleen MV-lehti, joka kertoo asiat niin kuin ne on. Oheisessa linkissä perustietoa oulun raiskareista, mm. uskonnollinen etnisyys. Eipä yllättänyt, "kenen pojista" jälleen oli kysymys.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu