Kannattaa liittyä vihreisiin, tässäpä esimerkkejä: Touko Aalto - ruma, tyhmä, heikko ja kalju, mutta onnistui ätminä silti saamaan toosaa idiottinuorilta. Ville Niinistö - ruma ja lyhyt ätmi, mutta silti onnistui hurmaamaan osan nuorista vihreistä naisista.
Vastaukset 15
- pihallatipunen
Anteeksi nyt vaan mutta Ville Niinistö on komea. Lyhyt se kyllä on mutta ei haittaa.
- Tarkennus
Ville Niinistö on naamaltaan normi, ei ruma eikä komea. Mutta kokonaisuutena ruma, koska on niin lyhyt.
- pihallatipunen
Tarkennus kirjoitti:
Ville Niinistö on naamaltaan normi, ei ruma eikä komea. Mutta kokonaisuutena ruma, koska on niin lyhyt.
Oletko mies vai nainen? Kuten sanoin, niin minua ei haittaa vaikka on lyhyt.
- valintakysymys
Jolleivat ätmit olisi peräkammarin rasisteja ja öyhöttäisivät samalla lailla ituhippeinä niin ei olisi vaikeaa saada naista.
- hfgkhgh
Täsmälleen.
- eihyvinkävisi
outsider1 kirjoitti:
Ja jos lehmä lentäisi, se olisi lintu.
Voisivat ätmit natsiporukoissakin yrittää mutta tuskinpa hyvin kävisi vaikka ovatkin "aateveljiä".
- nytnukkumaan
minä oon ruma ja sanon nyt.suut kiinni.nukkumaan.ja heti!huomenna etsitte oman komeen prinssin tai prinsessan.sovitaanko niin.käytös on tapa.eikö.käytös.
- pupupupupupupupupup
Timo Soini 5/5
- jalkasienionvaarallinen
Takinkääntäjä lihapulla 0/5
- mklbgflrt
Molemmat olivat eduskuntapuolueen puheenjohtajia, siis statusmiehiä vailla vertaa. Eduskuntaan pääseminenkin tuo jo statusta, mutta siihen ei moni kykene, ja vihreiden rivijäsenyys ei tuo naisia sen enempää kuin minkään muunkaan puolueen jäsenyys.
- Parempiakinsaumoja
Punavihreään roskasakkiin kuuluminen saattaa jollekin kaupunkikeskustan kannabispöllyttäjille naisen tuodakin mutta perus konservatiivisuus on parempi tae parisuhteisiin.
Vihreä aate on täysin populistinen, epärealistinen ja kallista.
Äänestysikäraja pitäisi nostaa kolmeenkymmeneen ja vaatia jonkinlainen todistus siitä että ymmärtää mitä puolueet ja politiikot ajavat niin silloin tuokin lähinnä pikkutyttöjen homoteemalla etenevä puolue jäisi ihan marginaali ryhmään.- äo.testi
Vaikka sinä jotain tänne tavailetkin ei tee siitä totta. Jonain ituhippinä on sata kertaa helpompi saada millainen nainen tahansa kuin persu roskasakkina, ehkä se persuilu voi toimia joihinkin kulmakuppiloiden "helmiin".
Äänestysoikeuden edellytykseksi pitäisi laittaa äo-testi, silloin ei persuja olisi eduskunnassa yhtäkään.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taas uusi PS:n rasismiKOHU!
Nyt Mauri Peltokangas on taas huuliaan lepattanut. Suomen rasistisin puolue - PS! https://www.iltalehti.fi/politiikka/a5871223- 78890
Jarruton, viritetty ja kilvetön mopo
Ajo-oikeudeton ja uppiniskainen kuski. Tuloksena vääntynyt aita, rusinaksi muuttunut mopo ja pari pipiä.273678- 55646
Olen henkisesti väsynyt. Takki tyhjä.
Olen joutunut elämään yksin liian kauan. Työttömänä ja somepaskaa. Työpaikoilla joudun kiusatuksi. En enää tiedä, mitä189643Onnittelut taktiikan vaihdoksesta mies!
Esität nykyisin varattua, ettei naiset jää roikkumaan , mutta sinä saat haluamasi. Oletpa sinä hieno mies. 👏🏻 Osasin o161622Naisten liian suuret vaatimukset?
Palstalla näkee usein vlituksia siitä, että naisilla on miehille liian suuria vaatimuksia. Haluankin nyt mielenkiinnosta128603Katotaan miten jaksat tätä
Olen valmis pelaamaan tätä seuraavat 10v. Voit kysyä tutuilta miten olen erittäin kärsivällinen.88590Peräti 12 000 ihmisen toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin!
Peräti 12 000 ihmisen (useimmat nuoria miehiä) toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin! ht203536Tiedätkö mitä mies
Sinulla ei ole kaikki kunnossa päänupissa! Älä pilaa sitä, mitä sinulla on oikeassa elämässä. Tämä ei ole mitään rakkaut20496