Tästä on tällä palstalla aina ollut jonkinlaista erimielistä näkemystä,itse sanoin ja sanon edelleen ettei vedetä,toki jotkut voi tehdä mutta minä ja seuraavaan linkin henkilö kertovat samoin.
kohdalta 1h 34min 20s
https://www.youtube.com/watch?v=p1shstd5aFw
vedetäänkö failureen asti
6
53
Vastaukset
- pölöllöölö
Sillon kun bodasin vuosia sitten, niin viimeinen sarja failureen. Failuren merkitys on monelle sitä että kun ei tule yhtään toistoa vaikka mitä tekisi.
Oikea failure on sitä ettei saa yhtään puhdasta toistoa. Eli silloin lopetetaan sarja kun sarjan viimeinen toisto ei mene enää niin kuin ensimmäinen toisto.
Bodaus on helvetin typerää ja kaikki lihapäät vituttaa. Ne on vaan niin saatanan idiootteja.- eifailureen
Et siis katsonut linkkiä!
Siinä bodaukset jää ja kehitys myös jos vetää kaikki failureen,kerroit itse sen juuri.
Katoppa se kooste käyttänössä alan kurulta jolla on kokemusta pikkuisen eli yli 20 vuotta hommassa mukana.
Moni ei käsitä ettei se failureen hinkkaaminen ole se juttu ihan aina.Kokeneet eivät sitä usein miten juurikaan tee. - pölöllöölö
No en missään nimessä katso. Siellä on kuitenkin joku bodari taas.
Mieluummin otan kalua perseeseen kuin katson bodareiden videoita.
- huonojaneuvoja
Roinanarkkien juttuja ei kannata kuunnella koska he eivät tiedä natutreenauksesta mitään, siksi on aivan turhaa tuntitolkulla katsoa narkkaajien videoita.
- eifailureen
Tuo on kyllä totta mitä kerrot,mutta naturaalit ei palaudu oikeasti läheskään niin hyvin kuin roinaaja ja tällöin tämä failureen asti treenaaminen ei tosiaankaan välttämättä olehyvä juttu aina.
- Salimarko
Vedetään kunnolla failureen asti, sitten vasta kun örisee paskat housussa sillan alla ja oksentaa marketista pöllittyä käsidesiä silmät kyynelehtien niin sitten vasta voi sanoa vetäneensä failureen!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 856284
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t303783törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/283130Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3691696- 331388
- 271320
Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11936Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi46929Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11870- 42849