Olen ihastunut tyttöystäväni isosiskoon!!!!

väärinköihastunut

Olen 21 vuotias mies, olen seurustellut tyttöystäväni kanssa 3vuotta. Tyttöystävälläni on minun ikäinen sisko johon en ole kiinnittänyt ennen minkäänlaista huomiota. Olin viettämässä joulua tyttöystävän perheen kanssa ja hänen sisko oli myös paikalla. Huomasin hänen vilkuilevan minua joulupöydässä. Olen miettinyt tapahtunutta jo melkein kuukauden enkä tiedä mitä teen ihastuksen kanssa. Auttakaa!!!!!

5

<50

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Naapurin_Erkki

      Heität kolikolla kruunua/klaavaa jos et pelaa varman päälle. Tai jos teet varman päälle, nait molempien kanssa muttet mene naimisiin kummankaan kanssa. Mutta nyt on ilma niin paha et Erkki setä lämmittää saunan ja menee löylyihin oluen kanssa. Makkaraperunat odottavat paluuta sinapin kanssa.

    • Hyvässä tapauksessa pilaat suhteen kumpaankin. Naiset nauttivat huomiosta, joten sisko saattaa vain kokeilla omaa vetovoimaansa.

    • roiskirane

      Miks tyytyä yhteen kun voit paneskella molempia.

    • Oletko kiinnittänyt huomiota heidän äitiinsä? 🤔

    • lapsetkotiin

      Olette vielä täysin keskenkasvuisia kakaroita kaikki 3. Joten jätä se päivähoitolapsesi ja unohda samalla se toinen lapsikin. Ja kasva ensin aikuiseksi ja mieti vasta joskus 20 vuoden päästä nuita asioita.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nasima löi Jussille luun kurkkuun

      Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse
      Maailman menoa
      467
      8391
    2. Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"

      jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r
      Maailman menoa
      119
      5760
    3. Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?

      Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos
      Maailman menoa
      252
      4713
    4. Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa

      SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli
      Perussuomalaiset
      49
      4565
    5. Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta

      Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s
      Maailman menoa
      61
      4075
    6. Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun

      ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta
      Maailman menoa
      160
      3900
    7. SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat

      Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha
      Maailman menoa
      167
      3692
    8. Sinun ja kaivatun nimikirjaimet

      Mitkä ne on ? Meillä H❤️M 👩‍❤️‍👩
      Ikävä
      90
      1667
    9. Onko sinulla ja kaivatulla

      joku yhteinen tärkeä paikka?
      Ikävä
      90
      1128
    10. Mikä on viimeisin asia

      mitä olen sinulle kertonut?
      Ikävä
      41
      809
    Aihe