Akka jätti puolentoista vuoden jälkeen laittamalla minun whatsappi viesteille eston.
Olisi ollut ihan mukavaa, jos olisi vaikka ensin kertonut jättävänsä ;)
Nyt tämäkin on nähty
Jätettymies
5
172
Vastaukset 5
- viinamies
Ei kun juomaan vain viinaa. ;)
- JOKKE2
Aina on syy ja aika juoda viinaa. Hyvä kun ei ole akkaa tai töitä, voi keskittyä oleelliseen. Huomenna tulee kaverini masa juomaan viinaa ja pitämään hauskaa. Akkoja emme kaipaa.
- Tajuutsä
Sill ei ole asiaa enää.
- Eivaantarvitse
Petitkö sitä? Pettäjän saa jättää sanomatta sanaakaan.
Minä en akoista ja heidän mielenliikkeistään tiedä. Itseasiassa en edes tiedä mikä on whatsappi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän51991Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll15868Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl501799- 46737
- 42664
- 37619
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30596Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE166553Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37530Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan55501