Suussa epätasainen kohouma

Onko mahdollista että kyseinen kohouma on syöpä. En polta, en käytä nuuskaa, en juo alkoholia ja kävin viimeksi hammaslääkärissä 1-2 viikkoo sitten ja olen 14. Kohouma sijaitsee kitalaessa hampaiden takana
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ja hammassärkyä on koko suussa mutta itse veikkaan että liittyy hampaiden kasvuun kun ei kaikki Maito hampaatkaan lähteny

Äänestä
  • Syöpää on.
    Tilaa jo ruumisarkku valmiiksi.

    Äänestä

Kannattaako käydä lääkärissä kun en keksi mitään muutakaan mitä se voisi olla

Äänestä

Kommentoi aloitusta


14vPoika kirjoitti:

Onko mahdollista että kyseinen kohouma on syöpä. En polta, en käytä nuuskaa, en juo alkoholia ja kävin viimeksi hammaslääkärissä 1-2 viikkoo sitten ja olen 14. Kohouma sijaitsee kitalaessa hampaiden takana

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu