oletteko kokeilleet

hoodia g-nimistä tuotetta?toimiko teillä?itselläni parhaillaan menossa...
4720
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Olen kokeillut ja huomasin ,että vauhti oli päällä ja siinä samassa unohtui syöminen.Kannattaa kokeilla.

Äänestä
  • mikä nämä ovat? joitakin kapseleita?? paljonko maksaa ja mistä saa?

    Äänestä


  • Entäpä sen jälkeen, kun olet saavuttanut painotavoitteesi? Eli jälleen yksi "oikotie" onneen ja kuitenkin kaikki tietävät, että sitä (oikotitä) ei ihan oikasti ole. Ja kun vielä tuotteen mainolauseesaakin sanotaan: sivuvaikutuksia ei tunneta.... Mutta oman kroppansahan saa jokainen pilata ihan mieleisellään tavalla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mimosa kirjoitti:

hoodia g-nimistä tuotetta?toimiko teillä?itselläni parhaillaan menossa...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu