Hua Hin on todellinen maksullisen seksin kehto Thaimaassa ja kuin luotu vanhojen ja paksujen turistien iloksi, jotka innolla suuntaavat sinne. Joukkoon tietysti sopii myös suomalaisia, jotka kauhistelevat maksullista seksiä, mutta salaa jatkuvasti vierailevat näillä kaduilla ja tietysti vähintään 6 kertaa rauhallisella Pattayalla, jossa seksi tarjonta hillitympää ja yli-ikäiset tarjoajat puuttuvat, koska ovat siirtyneet Bangkokista ja Pattayalta Hua Hiniin.
https://bit.ly/2EDyJz9
`
Hua Hinin maksulliset
11
345
Vastaukset
- RehtiReino
Taitaa olla tämän NumBallin unelmapaikka, noiden tyttökatujen johdosta, sieltä on varmaan kiva katsella videoita ja kuvia, niin voi haaveilla mitä olisi nuorena yrittänyt, jos sinne olisi päässyt.
Vai oikein "maksullisen seksin kehto Thaimaassa". Itse olin kävin ensimmäisen kerran Hua Hinissä tuossa reilu vuosi sitten ja ei kyllä itselleni ensimmäisenä tulisi kyseisestä paikasta tuo asia mieleen. Muutama pieni kuja/katu missä näkyi selvästi isompi joukko tyttöbaareja ja "hieromalaitoksia", mutta kokonaisuudessaan hyvin vähän oli kaupungissa mitään kaupalliseen seksiin viittaavaa. Mikäli et noille muutamalla pienelle kadulle/kujalle satu iltaisin eksymään, niin sitten ei kyllä tuosta maksullisesta seurasta kyllä juurikaan merkkejä näy.
- Tiedossaon
Minun mielestä myös Hua Hin on vain ladyboyseksin harrastajien Mekka, heitä siellä on eniten näistä Bangkokia pienemmistä turistipaikoista.
- 63NumBall64
itseasiassa katuja on neljä, pieniä pätkiä kaikki kuten totesit, sit on yksittäisiä paikkoja muutama, gogo paikkoja ei lainkaan... Soi 80 on muutama leidari paikka taitaa olla kaksi.
- Lerpanpäivää
63NumBall64 kirjoitti:
itseasiassa katuja on neljä, pieniä pätkiä kaikki kuten totesit, sit on yksittäisiä paikkoja muutama, gogo paikkoja ei lainkaan... Soi 80 on muutama leidari paikka taitaa olla kaksi.
Näin lerppalauantai on saatu vauhtiin...
Jännittävää nähdä mitä uusia lakeja lento kapteeni lerppa keksii tänään verovalitusten valmistumisesta... - Sensei---
Lerpanpäivää kirjoitti:
Näin lerppalauantai on saatu vauhtiin...
Jännittävää nähdä mitä uusia lakeja lento kapteeni lerppa keksii tänään verovalitusten valmistumisesta...Keksiköön mitä vain, mutta täällä hoivakodissa on hyvä olla, on se taitava tuo rakkaani NumBalli kun meidät ja vaimonsa sai tänne hommattua, nyt pitäis vielä saada mun vaimo jotenkin ujutettua hoitsujen näkemättä patjan alle.
Khiau ja miau!
- Valtomaksaa
Ei hua Hin hyvä paikka olekkaan naismarkkinoilla.
Numball metsästää siellä pieniä poikia. - Voivoivoi
Hua hinnissä saa ihan kaikkea. Huumeita eläimiä naisia lapsia miehiä kun laitat bahtia pöytään joten lopettakaa hurskastelu.
- Likaiset
Ja sitte kannetaan sukupuolitaudit tänne huorilta. Suomessakin olisi terveempiä.
- Thaitraveller
Minäkin haluaisin matkustaa Hua Hiniin ladyboyn luokse. Kunhan saan säästettyä rahaa tarpeeksi niin toteutan matkan. Siihen saakka täytyy tyytyä google matkailuun ja häiriköidä palstalla.
- Khiau
SenssuNumBaLerppana minä osaan taitavasti kirjoittaa toisten nimimerkeillä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1131208
Sinkkumiehet hukkaavat tärkeän ässän hihastaan kun
...eivät suostu kavereiksi naisten kanssa. Mikä voi olla heillä syynä? Hyväksyvät vain naisen, joka suorastaan anelee sa1181047- 130930
- 96792
"Kaikkien miesten asia" - kampanja on alkanut
Miehillä on naisiin kohdistuvan väkivallan lopettamisessa merkittävä rooli. Ei riitä, ettei itse tee väkivaltaa. Miesten295746Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait81666Lautakunta käsittelee Iisalmen kulttuuri- ja vapaa-aikajohtajan virkasuhteen purkua koeajalla:
Lautakunta käsittelee Iisalmen kulttuuri- ja vapaa-aikajohtajan virkasuhteen purkua koeajalla: "Aina valinta ei mene nap54616Lienee aika luopua siitä kaikesta
mitä meillä ikinä olikaan. Hassua, koska juuri mitään ei ole edes ollutkaan. En vaan jaksa tätä mahdotonta juttua enää j64582Kun kohtaatte rakkauden, tarttukaa siihen
Toimisinko jälkiviisaana toisin? Varmasti. Vaikka silloin kuvittelin tekeväni, niin kuin on oikein. Mahdollisimman siist48569- 75504