Kohta pallini räjähtää!

Löytyykö Ylivieskan seudulta seksiseuraa viikonlopuksi 38v miehelle?
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ei löydy, koska olet liian vanha setä ja 20-30v komistukset jyrää..

Äänestä

Eikös noilta nurkilta kaikki naiset muuta Ouluun tai etelään viimeistään lukion jälkeen?

Äänestä

Etkö ole koskaan kuullut sellaisesta kuin "itsesaastutus" jossa ne pallit tyhjennetään aivan omin käsin,,tosinkin,seuraukset saattavat olla vakavia, näkö menee, käsiin kasvaa karvoja aivot mätänevät pään sisään ynnämuuta hauskaa?

Äänestä
  • Mua väsyttää ja tämä naurattaa ihan simona.

    Äänestä

Ei ne mihkään räjähtele. Hellästi vaan tyhjentelet ihan ite. Tai sitten kokeilet sitä lypsykonetta..

Äänestä

Kempeleen Sexy-lady antaa varmsti. Puhun kokemukseni: )

Äänestä

Onko kaikki Ylivieskan sinkkunaiset lepakoita??? : (

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hirvelä-Yka kirjoitti:

Löytyykö Ylivieskan seudulta seksiseuraa viikonlopuksi 38v miehelle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu