AsianVierestä

Onko AV:llä menkat kun se on noin kiukkuinen?

Mikään muu ei selitä käytöstä.

Voisko auttaa kuuma suihku ja lenkki?
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Joko on tamppooni perseessä?

Äänestä

Eikö se juuri ollut kivesten poistossa syöpänsä vuoksi? Testotasot alhaalla niin kiukuttaa.

1Äänestä
  • Olihan se.

    1Äänestä

Vaikuttais olevan nimimerkit taas kierrätyksessä..

1Äänestä

Ehkä on vaan huono päivä? Meillä kaikilla on joskus känkkäränkkä-päivä.

1Äänestä

Kommentoi aloitusta


sivuhuomautus kirjoitti:

Onko AV:llä menkat kun se on noin kiukkuinen?

Mikään muu ei selitä käytöstä.

Voisko auttaa kuuma suihku ja lenkki?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu