”Elämän tarkoitus on olla onnellinen"
Teen asioita, joista nautin: kouluttaudun, opin uutta ja reissaan.
Seksityöntekijänä olen ollut työnarkomaani. Asiakkaita on ollut päivittäin tosi monta. Olen tehnyt pitkää, työntäyteistä päivää, mutta se on ollut kivaa työtä.
Nyt teen paljon muita kuin seksitöitä, koska olen parisuhteessa. Nautin parisuhdeajasta, hyvästä seurasta, seksistä, läheisyydestä ja siitä, kun pääsen haastamaan itseäni niin urheilussa, kuin työn parissa.
Aloitin myymisen 19-vuotiaana. Alussa asiakkaita oli vähän. He tulivat sattuman kaupan kautta.
Työhöni kuuluvat myös escort- eli seuralaispalvelut. Olen ollut häissä ja muissa juhlissa, jonne nainen haluaa seuralaisen mukaan edustamaan.
Suomessa on tosi vähän miesescorteja, mutta esimerkiksi Briteissä ja Ruotsissa heitä on paljon.
Escorteja ostavat bisnesnaiset, jotka eivät halua metsästää baarista seksiä, vaan haluavat laatua.
Osa asiakkaistani haluaa ihan pelkkää seksiseuraa, osa eroottista hierontaa. Joillekin olen murheiden kuuntelija. Naisasiakkaiden kanssa keskusteluun menee yllättävän paljon aikaa.
Pariskuntia on ollut asiakkaana paljon. He haluavat kokeilla uutta tai tahtovat kolmannen pyörän. Jotkut naiset haluavat kokeilla kanssani sellaista, mitä ei voi kokeilla baarista bongatun kanssa, kuten sm-juttuja.
Terveisin Jason.
https://miesescort.webnode.fi/
[email protected]
Miesseuralainen
0
65
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1311364
- 102881
- 75713
- 51605
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa13521ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40484Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m153451Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..30417- 26389
Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;175384
