Miksi v*tussa en kysynyt naista kämpilleni p*nemaan?
Baarissa tapasin oikein todellisen naisen, kuitenkin turrutin seksihaaveet ja aloin miettimään jopa tyttöystävää.
Menin treffeille sitten viikonpäästä ja tulin siihen tulokseen että neidin elämä pyörii essobileiden ja ulkomaan matkailujen (miesten) ympärillä. Eli mitä minä kuvittelin?
Joten p*nemaan ekana iltana (olisi ollut oikea tie) ja sen jälkeen voi miettiä elämänarvoja jos ne yksiin sopivat. Kuitenkin kyseinen nainen haluaisi olla kaverini joten vielä tippuisin friendzone alueelle (tipuin jo treffeillä). Eli annoin naisen olla, liian pitkä tie ehkä mahdolliseen seksiin tulevaisuudessa joka olisi ollut mahdollista jo ekana iltana.
Omia säätöjä.
Hukassa2019
2
162
Vastaukset
- Lance
Kruunalla kotiin ja klaavalla esson baariin.. 🎶
- Hukassa2019
Sama juttu, suora ehdotus. Lähetkö panee?
Nyt mimmi tuli kämpille asti mutta sittenkin mieli muuttui ja lähti hetken päästä. Mutta ylitin itseni, jess.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin kaikkeen sinä ihastuit hänessä
Mikä oli se asia mikä vei jalat altasi? ❤️ Oliko jotain erityistä tilannetta vai tunne? Kenties monen sattuman summa? Ai908596Persut: haluamme lisää veroja!
Lisää lisää veroja huutaa persukuoro. Veroila Suomi nousuun! "Uusi matkailuvero eli matkailijamaksu peritään esimerki424748Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.
https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.414421Jos samassa autossa istuu romani, somali ja venäläinen, kuka ajaa?
Arvioiden mukaan romanit lähtivät noin 1000-luvulla liikkeelle pohjois-Intiasta. Nyt 1000 vuotta myöhemmin he ovat levit462633Numero josta kaivattusi tulee mieleen
Onko jokin numero joka yhdistää teidät jotenkin? Älä laita puhelinnumeroa.991510- 401306
Tämmönen höpsö
Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress441256Heräsin taas sinä mielessä
Miten voi haluta toista näin paljon? 😳 Kyllä meillä on muutenkin hyvä yhteys. Ehkä se tekee myös tästä niin voimakkaan?641162Jorman paluu sodasta Lieksaan oli katkera
Jorma Karhunen astui Lieksan asemalle. Aurinko paistoi, mutta Jorman maailma oli sumuinen. Takana oli se helvetti, jota391160Kannattaa toimia yleisesti ottaen
Ajoissa. Vaikka miten paljon haluan ja tunnen, olen löytänyt nyt elämääni jotain uutta ja se todennäköisesti edistyy, jo1671100