miten laihdun..??

muihh...mä oon iha normaalipainoinen mut haluun bikini kuntoon koska mul ei oo mitää pyykkilautavatsaa...!! miten voi laihduttaa...??! voitteko antaa mulle ruoka ja liikunta vinkkei..!!! PLEASE vastatkaa
1371
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

tee 1-2 km juoksu lenkki päivittäin, alkuun hölkäten. sitte voisin tehdä vatsa selkä liikkeit. ne hoikistais, jätä karkit kokonaan pois valiostas. muuten voi ihan normaalisti jatkaa tai salaattia enemmän. toivotaan ett autto...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jensku kirjoitti:

muihh...mä oon iha normaalipainoinen mut haluun bikini kuntoon koska mul ei oo mitää pyykkilautavatsaa...!! miten voi laihduttaa...??! voitteko antaa mulle ruoka ja liikunta vinkkei..!!! PLEASE vastatkaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu