EU kierrättää raiskaajiaan maasta toiseen

Eihän rikollsiia ja raiskaajia nyt voi euroopasta karkoittaa tietenkään jostain kumman syystä. Ei sen puolen, kohta ne olisivat takaisin uudella identiteetillä joka tapauksessa, koska mitään valvontajärjestelmiä ja rajatarkastuksia ei ole jos olet matu.

"Tanskasta karkotettu raiskaaja vangittiin epäiltynä kahdesta uudesta raiskauksesta Tampereella

Epäily: Naiset nousivat keskustassa autoon saadakseen kyydin kotiin

Mies on määrätty karkotettavaksi Tanskasta vuonna 2014 raiskaustuomion takia."

- IL
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sama porukka joka aikoinaan loi Neuvostoliiton (Soviet UNION) loi myöhemmin Neuvostoliiton kaaduttua EU:n (European UNION).

Sama porukka. Sama. Ja mitä tama porukka teki Venäjän kansalle? Kuusi miljoonaa Venäläistä tapettiin Neuvostoliiton keskitysleireillä (Gulags).

https://en.wikipedia.org/wiki/Gulag

Tätä kansanmurhaa ei tehnyt Venäläinen Venäläisille vaan vieras heimo, joka tappoi Tsaarin, teki vallankumouksen, orjuutti Venäjän kansan ja tappoi miljoonia Venäläisiä keskitysleireillä. Sama porukka tappo miljoonia Ukrainalaisia nälkään. Holodomor.

https://fi.wikipedia.org/wiki/Holodomor

Sama porukka. Sama.

Äänestä

Vaikuttaa siltä, että EU kierrättää ns. pakolaisrikollisia, koska Oulun raiskaaja päästettiin vapaaksi, Haagan puukottaja samoin. Myös Haagan murhasuunnitelmiin osallistunut veli pääsi vapauteen - ihan niin kuin odotettaisiin että he katoaisivat.

"Salaliittoteoriat" ISISin sotilaiden tarkoituksellisesta ja suunnitelmallisesta tuonnista Eurooppaan aiheuttamaan kaaosta ja pelkoa vaikuttaisi olevan totta, eikä mikään salaliittoteoria.

Äänestä

Vihreiden mielestä aina pitää käsitellä turvapaikkahakemus vaikka kyseinen olisi kiertänyt joka EU maassa sitä yrittämässä samalla rikoksia tehden. Ihmiset vaan on kaikki niin mukavia Vihreiden mielestä ja tämä lukee niiden sivustolla ihan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Pennasen.fani kirjoitti:

Eihän rikollsiia ja raiskaajia nyt voi euroopasta karkoittaa tietenkään jostain kumman syystä. Ei sen puolen, kohta ne olisivat takaisin uudella identiteetillä joka tapauksessa, koska mitään valvontajärjestelmiä ja rajatarkastuksia ei ole jos olet matu.

"Tanskasta karkotettu raiskaaja vangittiin epäiltynä kahdesta uudesta raiskauksesta Tampereella

Epäily: Naiset nousivat keskustassa autoon saadakseen kyydin kotiin

Mies on määrätty karkotettavaksi Tanskasta vuonna 2014 raiskaustuomion takia."

- IL

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu