Olen 27 vee nainen ja olen ollut naimisissa pari vuotta. Muutama viikonloppu sitten vietimme tyttöjen iltaa kun mieheni oli seuraamassa lätkää toisella paikkakunnalla. Päädyin humalassa väärää seuraa eli väärään sänkyyn. Nyt olen raskaana ilmeisesti vieraalle miehelle. Minun minun pitäisi tehdä? Rakastan kaiksesta huolimatta kovasrti omaa miestäni.
Väärässä vuoteessa ja paksuna
Olenkotuhonnutelämäni
577
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Keksi parempi provo.
No noitahan tapahtuu tämän tästä maailmassa. Yritä vain unohtaa tapahtuma ja jatka elämääsi. Voit tietysti tehdä abortin jos haluat mutta se kai pitää tehdä poikaystävältäsi salaa. Jos haluat pitää lapsen, niin silloin sinun pitää tietysti toivoa, että se perii mahdollisimman paljon sinun piirteitäsi. Tai että "vahinkosi" oli poikaystäväsi näköinen.
Eräiden tilastojen mukaan peräti joka seitsemän lapsi on todellisuudessa toisen isän lapsi kuin paperit väittää. Ilmankos geenien vertaileva sukututkimus on kovasti suosittua nykyään. Joten et ole siis ainut.
Ei tulis mieleenkään elättää kenenkään toisen siittämää lasta, jos nainen ei pysty olemaan uskollinen haistakoot pitkän paskan ja olkoot.
Tos nyt ei mitään ihmeellistä se vaan että ehkäisyä kannattais käyttää, muijakin sentään tajus kortsun vaatia kun oli vieraan naitavana.