Stratovariuksen Hitler biisi

Eli mikä olis tämä kohuttu stratovariuksen biisi minkä alussa on hitlerin puhetta.. siis biisin nimi.
41000
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

zenith of power

Äänestä

saksassa mennään tuossa sensuurissa vähän liian pitkälle. biisihän on hitlerin tekoja vastaan eikä myöten.

Äänestä

"Saksa on paska maa."

-Seppo Räty-

Äänestä

Kommentoi aloitusta


torakkajoulupukinhaalareissa kirjoitti:

Eli mikä olis tämä kohuttu stratovariuksen biisi minkä alussa on hitlerin puhetta.. siis biisin nimi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu