Tiedät että tulin liian myöhään.

Se tuntuu kuin olisi tullut liian myöhään.

Kuka sen järjesti ja puhui sinut ympäri?
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kuka pilasi suhteemme?

Äänestä

Joku esti yhteydenpitomme ja niin siinä kävi.

Äänestä

Hä? Ei kukaan oo pilannut mitään. Nyt luulot pois ja selvittämään asioita. Kerro mitä tunnet, ni saadaan asiat rullaamaan.

Äänestä

Jokin ulkopuolinen voima se oli.

Äänestä

Kuka mikä oli sitä emme voi tietää juuri nyt.

Äänestä

Tulit vähän liian monen kanssa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kukasenteki kirjoitti:

Se tuntuu kuin olisi tullut liian myöhään.

Kuka sen järjesti ja puhui sinut ympäri?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu