Hei! En halua ostaa, tai ruveta harjoittelemaan käyttää ihan tavallisia irtoripsiä koska joihinkin voi tsrvista sen liiman, ja tälleen. Sjattekin ostaa täs ennen kesää, tai kesän aikana magneettiripset. En vain tiedä kistä. Toki jostain netistä voisi tilata, kutta haluaisin itse paikan päälle jostian kaupasta ostaa.
Tiedättekö kitään kauppaa, että missä niitä myydään ja mitä maksavat? Onko, esim. Tokmannissa? Tokmanni on aika edullinen kauppa mielestäni, ja kävin katsomassa sen sivuilla koska kun olen köynyt siellä ei ole tulkut katsottua onko siellä magneettiripsiä. Tokmannin sivulla nöytti olevan ihan tavallisia irtoripsiä jotka tarvitsevat ripsiliimaa, tai ns. Teippi siinä pinnassa, millä se kiinnitetään.
Saako niitä ihan mistään muustakaan ihan peruskaupasta, esim. Mistä? Varmadti saa, jutta jos joku viitsii vastata nii kiitos. Itse olen katsonut läheisestäkin kaupasta, jutta kyl siel muit tavallisia meikkejä ja ihan liimalla kiinnitettäviä teooripsiä näyttää olevan, mutta ei magneettiripsiä. Siellö ei ole muutenkaan kauhean suurta valikoimaa, tai mitään meikkivoidetta mutta jotain.
Magneettiripset
Magneettisetripset
5
143
Vastaukset
- Magneettiripset
Hei, vastatkaa nyt.
- Magneettiripset
Vastauksia odotellessa....
- Magneettiripset
Nosto.
- Anonyymi
Prismassa ainakin on.
- Anonyymi
Offerilla .com on tarjouksena magnettiripsiä,minä kokeilin en saanut pysymään,minusta hankalat laittaa.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks2014221Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t572994Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per891608Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu181296Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va121264Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi81066Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 20231057- 471013
Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt2341002- 49956