Nainen tyytymätön, pienehkö penis

Nuorehkopari

Meillä seksi vähentynyt huomattavasti ja arvelen että syynä on mun pieni penis. Nainen haluaa nykyään hyvin harvoin, yleensä saunan jälkeen on mahdollisuus jos kaikki menee nappiin. Silloinki tuntuu että naisen into katoaa siihen kun tarjolla on niin mitättömän pientä varustusta.

Millä ihmeellä vois saada naisen pysymään himokkaana? Nainen itse on kaunis ja vartalo on upea, sinkkuna hän voisi napata itselleen lähes kenet vaan petipuuhiin.

Miehet, millä te saatte pysymään naisen tyytyväisenä, jos peniksen koossa on toivomisen varaa?

Ja naiset, miten teidät sais kuumaks vähän puutteellisemmalla varustuksella?

11

691

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Nainenvastaa

      Seksilelut avuksi. Kaikki naiset ei saa orgasmia yhdynnässä jote tyydytä naisesi kielellä/sormin ja dildolla.

    • 98248754

      Kun naisen kiihko haihtuu, se ei palaa. Ei siinä temput auta.

    • SuuAuki

      Naista voi kiihottaa, hyväillä jne niin monella eri tavalla. Kysy mitä hän haluaa.

    • konstikas2

      Ei ole kyllä itselläkään suuri ei edes ehkä normikokoinen mutta koskaan ei ole nainen valittanut tai osoittanut muutenkaan tyytymättömyyttä, liekö syynä naisen omakin alapään tiukkuus, ei koko vaan taito käyttää pienempääkin. Yksi hyvä puoli kun on lyhyempi niin kumppanikin sitten voi ottaa sen syvemmälle suuhiun, mulle passaa hyvin.

    • strap-on

      Voithan kokeeksi hankkia strap-on:in 20cm . Panet ensin omallasi ja jatkat siitä tuolla isommalla nuijalla?
      Mun mielestä ihmisiltä puuttuu lähinnä mielikuvitusta. Kyllähän kaikkiin ongelmiin voi keksiä erilaisia ratkaisuja.

    • intiimisyyttä

      Peniksen koolla EI ole mitään väliä intiimiin kanssakäyntiin.
      Pelko fyysisten ominaisuuksien koosta on täysin korvien välissä!!!!!!!!!!!!! Naisesi lakannut mielenkiinto johtuu 100% muista syistä. Se on aivan varmaa.
      Ole onnellinen että Sinulla olet täydellinen keho!

      Mitä teiltä kahdelta puuttuu on normaali kommunikointi. Ehkä naisesi on täysin kyllästynyt intiimiin suhteeseen. Ei vain sinun mutta kenenkään muunkaan kanssa. On paljon ihmisiä jotka yksinkertaisesti eivät ole kiinnostuneet seksistä, vaikka sitä roskalehdistö päivästä toiseen, viikosta viikkoon , vuodesta vuoteen jaksaa hehkuttaa.
      Tuo jatkuva seksistä vaahtoaminen vie monelta kaiken innon.

    • pienehkösopiva

      Vaimolla on "leikkikaluja" vähän eri paksuisia ja pituisia, minä sitten työntelin yhtä vaimon karalaukkuun aktimme jälkeen kun vaimo halusi erilaisen orkun, taisin lykätä vähän liian syvälle tai kovin koska johan vaimo sähähti, ai vittu hei meinaatko sä seivästää mut sillä, varovasti sehän on ISO ja sattuu. Sen jälkeen on saanut vaimo itse dildottaa kolonsa.

    • djnghmjn

      Haiskahtaa keksityltä tarinalta.

      • gjjgjg

        Jep. Mies lähtenyt paremman matkaan, joten nainen "kostaa".


    • ehdotus

      Kieli toimii hyvin.... Teet hänelle ensiksi sen hoidon ja sitten siihen perään oma

    • Naista kiinnostaa enemmän se mitä sinä ajattelet itsestäsi kuin se mitä hän ajattelee sinusta. Toista tämä muutaman kerran ääneen.

      Olisiko tässä syynä omat ajatukset eikä naisen ajatukset? Lisää yksityiskohtia parisuhteesta niin saata kattavemman vastauksen.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuolemanrangaistus

      Mielestäni kuolemanrangaistus on väärin kaikissa tilanteissa. Vaikka joku olisi murhannut 10 ihmistä, hänen surmaaminen
      Laki ja rikos
      88
      6013
    2. Muistakaa persut, että TE petitte, ei kokoomus

      Miksikö kukaan ei arvostele kokoomusta? No sen vuoksi, että kokoomus noudattaa vaalilupauksiaan. Sen sijaan TE persut,
      Maailman menoa
      307
      5344
    3. Riikka Purra ei estä tehomaksun käyttöönottoa

      Sähkön hinnoittelua koskevan määräyksen on määrä astua voimaan vuoden 2029 alusta, Energiavirastosta kerrotaan. Määräyk
      Maailman menoa
      50
      3365
    4. Lopetan ikävöinnin

      Ei meistä enää koskaan tule mitään. Olen ikävöinyt ja kaivannut enkä saa mitään vastakaikua ja lämpöä. Parempi erillään
      Ikävä
      11
      2948
    5. Outo ilmiö - vasemmistolaiset eivät kirjoita mitään kokoomuksesta

      joka sentään johtaa hallitusta, ja jonka talouspolitiikkaa noudatetaan. Nämä muutamat vasemmistolaiset jotka täällä aina
      Maailman menoa
      106
      2729
    6. Jos kaikki lopulta kuolevat, onko edes pahimmillakaan rikoksilla mitään väliä?

      Kaikki kuolevat lopulta. Siksi ihmisten tekemillä rikoksillakaan ei lopulta ole mitään merkitystä. Joidenkin mielestä t
      Filosofia
      4
      1685
    7. Väestöstä vain vassarit vaihtuvat nopeammin kuin persut

      Kevääseen 2023 verrattuna vassareita 50 prosenttia enemmän, ja persuja 25 prosenttia vähemmän.
      Maailman menoa
      17
      1598
    8. Sinä olet minun forEver

      Sinä olet minun sielussain, sydämessäin, huulillain, sinä olet ain, Sinä olet vieressäin, kainalossain, sylissäin, ain,
      Ikävä
      21
      1550
    9. Vihervassarit

      Vihervassarit sitä, vihervassarit tätä. Minulla on paha mt-ongelma. Se tuli lobotomian jälkioireina. Vihervassarit tät
      Maailman menoa
      32
      1459
    10. Mies joka vetäytyy osoittaa teoillaan

      Ettei halua olla tekemisissä. Mies joka ei vastaa viesteihin, ei halua sua. Mies joka jättää sut epätietoisuuteen, ei
      Ikävä
      180
      1110
    Aihe