Tästä tuli anonyymi palsta, ette tiedä kuka tämän aloituksen teki
Anonyymi palsta
15
62
Vastaukset
Ihan paskaa. En ala.
- Anonyymi
onko tämä anonyymi oikein trollien trolli kun se joka aloituksessa vastaa ja vastaa jopa itselleenkin
- Anonyymi
Tämä on selvä että kaikki kiva pilataan. Nyt ei kukaan tiedä että ätmi laitti viestin
- Anonyymi
Tietää, usko pois :D
- Anonyymi
Ei tuo rekkaus edes toimi kun se pyytää numeroa mutta ei tule vahvistuskoodia. Idiootit siellä hommissa ja tekevät kaikesta vaan hankalampaa.
- Anonyymi
Rekkasin joku aika sitten uuden nimimerkin ja hyvin tuli vahvistuskoodi puhelimeen. Oletko varmasti kirjoitttanut numeron oikein? Maatunnuksen jälkeen ei tule ensimmäistä nollaa.
- Anonyymi
Viestin loppuun voi laittaa nimimerkin
Erkki- Anonyymi
Jutuista ja kirjoitustyylistä muuten tunnistaa aika hyvin edelleen kuka on kuka.
- Anonyymi
No mitäs kirjoitatte tänään?
Nim: Kaikysyäsaa - Anonyymi
Arvaan, joku hfdjkaöjfksd kuitenkin. Siis teki aloituksen.
xL 😜 Heh, voihan vattu. :)
- Anonyymi
Nyt te hattarapäät olette kaikki samaa harmaata maalia. Hih.
No perkele
- Anonyymi
Ätmien viestejä lähes kaikki.
T: ätmi anonyymi - Anonyymi
Jokaisella palstalla on sama juttu, eli yleinen uusi käytäntö suomi24-keskusteluissa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1096456Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M884081L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa433418TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a72800Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu6231398- 66818
Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja55803- 9789
Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?193778Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j47759