Täys m6lkku palstalainen

hullu jo vuonna käsi kuka ehe
Hullu heh
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

haahah Hullu käsi eli tarkoitit varmaankin jotain evil dead -elokuvaa jossa hullu käsi kävelee itksekeen..

aika huvittavaa käsi jos kävelee itsekseen joo :D

Äänestä
  • Älä naurattele enempää jotta ei pissit lirahda housuihinhj

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

hullu jo vuonna käsi kuka ehe
Hullu heh

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu