Vasemmistolaisten älykkyys on surkeaa luokkaa

Anonyymi

Varsinkin näiden tällä palstalla vakituiseen roikkuvien vasurien, sen näkee heidän avauksistaan ja kommenteistaan. Ne ovat usein niin säälittäviä ja lapsellisia, että niistä voi päätellä heidän olevan yksinkertaisesti heikkoälyisiä ja todennäköisesti syrjäytyneitä.

Ja koulut ovat jäänet väliin, peruskoulu ehkä juuri juuri käyty.

2

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Onko sinun ÄO suurempi kuin kengän-numero?

    • Kuitenkin tämän palstan mukaan, palstan Persuhäiriköt ovat selvästikin huonoiten käyttäytyvä kommentoijaryhmä, tai kysehän on parista persuiksi itseään mainostavasta täysipäiväisestä luuserista, jotka elävät yhteiskunnan varoilla ja haukkuvat muita kommentoijia vassareiksi, vasureiksi ja kommareiksi.
      Näillä parilla palstahäiriköllä ei ole mitään tekemistä persujen kanssa, samat häiriköt turhautuneisuuttaan roikkuvat muillakin palstoilla esiintymällä milloin minkäkin "suuntauksen" edustajina.
      Lapsentasolla olevia luusereita, joiden pitäisi mennä töihin, eikä leikkiä palstoilla.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan

      Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html
      Maailman menoa
      39
      4208
    2. Avopuoliso, mies-/naisystävä vai mikä?

      Kävin eilen irl keskustelun, joka jätti minut pohtimaan seuraavaa ... millä nimityksellä kutsua henkilöä, jonka kanssa o
      Ikävä
      242
      4032
    3. Huvittava ilmiö: Vasemmistolaiset uskoo sokeasti SDP:n parantavan heidän

      elämäänsä, jos demarit johtaa seuraavaa hallitusta (Kyse on siis palstan vasemmistolaisista) Totuus on toinen, nimittäi
      Maailman menoa
      135
      3138
    4. Miksi Kuhmolaiset on niin nyrpeä ilmeisiä?

      Miksi suurin osa (ei onneksi kaikki) on niin typääntyneen näkösiä elämäänsä? Tuijotetaan toisia pahansuopaisesti ja kat
      Kuhmo
      16
      3041
    5. Riikka ohoi! Saksa alensi bensaveroa, missä euron bensa?

      Perussuomalaisten yksi vaalilupauksista oli euron bensiini suomalaisille autoilijoille. Ei ole näkynyt. Jopa vasemmis
      Maailman menoa
      65
      3004
    6. Tulipalo rivitalossa, tuhoutuu täysin

      Kainuun pelastuslaitos sai hieman puolenyön jälkeen maanantaina ilmoituksen rivitalon huoneistossa syttyneestä tulipalos
      Puolanka
      73
      2726
    7. Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat

      "Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien
      Maailman menoa
      98
      2463
    8. Älkää vaan sairastuko syöpään Suomessa

      Tilaston mukaan Suomi, Slovakia ja Latvia lääkitsee aivan pohjamudissa syöpää. Sairastunutta hoidetaan edelleen vanhana
      Maailman menoa
      120
      2095
    9. Sä veit mun sydämen ihan totaalisesti

      Aivan totaalisesti..
      Ikävä
      45
      2015
    10. Oot se sinä

      Ihan varmasti oot, tuo olemus ei valehtele 😘💓🪅 🏡 ihana 😍🙏
      Ikävä
      24
      1780
    Aihe