Tällainen on ihannemieheni

Anonyymi

https://m.youtube.com/watch?v=aoLaGjJlQRM

Tykkään kasvojenpiirteistä, hiuksista, parran mallista, ääni on hyvä. Lihaksikas, huumorintajuinenkin, osaa monia eri kieliä, syvällinenkin kuten monista muista videoistaan käy ilmi.

6

187

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Niin, ja ennenkaikkea ULKOMAALAINEN, iso örkki, joka ei osaa tehdä mitään oikeasti hyödyllistä työtä. Eikä viitsikään; elää mukavasti toisten siipiveikkona.
      Kuitenkin vaihtaisit hänet heti tähän komistukseen https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000006094268.html kun mahdollisuus tulisi.
      Niin, tällaisia ovat Suomen(kin) naiset. Toki muutama kunnollinenkin on, mutta ei heitä monta ole eikä enää yhtään vapaana.

    • Anonyymi

      Näyttää jännämieheltä. Siinä mainoksessa ennen tätä videota oli oikea mies. t. ätmi.

      • Det e samma en "Aikuinen Pippi Långstump"

        Tää nainen otti minnuqun yhteyttä, kolmenkymmenen vuoden jälkeen.


    • Anonyymi

      Ei AP:n mies kovin lihaksikas ole videolla, kuka tahansa saa tollaset lihakset parin kuukauden treenillä. Jos tykkäät kielimiehistä niin eiköhän niitä kotimaastakin löydy, niitä pillun kielen taitajia. Matkustus on yliarvostettua, me eletään jo maailman parhaassa maassa.

    • Anonyymi

      Voi tätä nykyajan hölmöyttä ihannoidaan sinisilmäisesti ulkomaalaisuutta. Moni meinaa saada orkut, kun toinen kertoo muutosta pois Suomesta. Minulla on eräs ystävä, joka ylistää kaikkia ulkomaalaistaustaisia ihmisiä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      97
      1615
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      54
      1083
    3. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      420
      1031
    4. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      166
      952
    5. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      57
      782
    6. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      126
      762
    7. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      698
    8. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      79
      680
    9. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      655
    10. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      57
      651
    Aihe