Eminemiltä uusi sinkku?

Heippa, onko Eminemiltä tulossa uusi sinkku Mockingbirdistä?
Kuulin näin että se olis jo lohkastukkin, onko?
Se on hyvä biisi et toivottavasti on :)
6353
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Oikeassa olet, eli tulossa on. parin viikon kuluessa.

Äänestä
  • näin videon mockingbirdistä 2 viikkoo sitte..

    Äänestä

Video ilmeistyi 27.2
Ja se mockingbird biisi on jo encore-levyllä, eli ei ole mikään uusi

Äänestä
  • joo mutta se on uusi sinkku.

    Äänestä

  • muy kirjoitti:

    joo mutta se on uusi sinkku.

    joo, mut mockingbirdistä on tullu jo sinkku.. se on siinä encoren levyllä, eli unohtakaa se sinkku juttu!

    Äänestä

  • kissa kirjoitti:

    joo, mut mockingbirdistä on tullu jo sinkku.. se on siinä encoren levyllä, eli unohtakaa se sinkku juttu!

    Mitä? ei kukaan ole väittäny ettei se olis Encorella.
    Mutta kun niitä biisejä lohkastaan albumilta niistä tulee singlejä ;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


oikeassako kirjoitti:

Heippa, onko Eminemiltä tulossa uusi sinkku Mockingbirdistä?
Kuulin näin että se olis jo lohkastukkin, onko?
Se on hyvä biisi et toivottavasti on :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu