Olen ruma nainen

Anonyymi

Ulkoisesti ja sen takia olen yksin.

T. Johanna

12

82

    Vastaukset 12

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Markku on alkanut suoltaa näitä Johannadissauksia nyt.

      • Kysymykset ja vastaukset ovat avoimella palstalla, jotta muutkin, joilla on samankaltainen ongelma, voisivat lukea.

        Siten ei ole oleellista, onko kysymys aito vai feikki. Palstat ovat täynnään älykkäitä neuvojia, jotka uskovat havainneensa sellaisen, mitä muut eivät ole tyhmyyttään havainneet. Jos ei sen pelossa vastaa, jättää usein vastaamatta myös oikealle avunpyytäjälle. Jos vastaa feikille, tulee vastanneeksi lukuisille muille.

        Alkeelliset neuvojat ja itsensä korottajat vain ajattelevat kovin suppeasti. 🤡


    • <<Olen ruma nainen.<<

      Ainakin sinulla on kaunis nimi. Koska olet nainen, sinulla on myös kauniit sukupuolielimet. En ole kuullut naisesta, jolla ne olisivat rumat.🌹

      Voi olla, että kasvosi ja kroppasi eivät ole ykköslaatua, mutta useimmat naiset ovat rumia vain omasta mielestään. Lisäät kuitenkin sanan "ulkoisesti". Se viittaa siihen, että olet omastakin mielestäsi herttainen luonne. Suloiset elimet ja herttaisuus ovat miestenkin mielestä tärkeimmät asiat silloin, kun etsitään pysyvää suhdetta.

      Veikkaankin, että todellinen ongelmasi onkin vain ujous. Sitäkään eivät miehet pidä pahana piirteenä, mutta joudut ponnistelemaan hiukan enemmän kuin muut kanssasisaresi. Pure hammasta vaikka kuinka ujostauttaisi ja anna herttaisuutesi ja kauniiden sukupuolielimiesi näkyä. Ui aina alasti, milloin suinkin voit. Hankkiudu yhteissaunaan.

      Jos suinkin pystyt, ja pystyt varmasti, kutsu mieluinen mies luoksesi ja ota hänet vastaan alaosattomassa, nätissä puserossa. Tässä kohdin sinun tarvitsee hiukan näytelläkin, sillä varmasti jännität.

      Ei se haittaa, vaikka jännitys näkyykin, kunhan vain TEET näin ja olet olevinasi, kuin mitään erityistä ei olisi tapahtunut. Kysy saisiko olla teetä vai kahvia. Sen jälkeen osoitat elimiäsi ja sanot, että tämä on sinulle jälkiruoaksi, mutta vain jos tahdot.

      Tahtoipa hän tai ei, kutsu hänet uudestaan. Jos hän tulee, ota hänet vastaan samalla tavalla. Nyt hän tahtoo myös jälkiruoan. Jos ei tärppää toimi samoin toisen miehen kanssa, kunnes tärppää. Jos ei heti tärppää, niin älä sure entistä, vaan uutta intoa kehiin.

      Oikein hyvää menestystä ja aurinkoista Vappua! 🌷

    • Anonyymi

      Mitä ihmettä? Onko joku haukkunut sua rumaksi?

    • Anonyymi

      On typerää mustamaalata toista ihmistä täällä hänen omalla nimellään. Olet laittanut tänne monta aloitusta. Kaikissa aloituksissa haukut ja levität perättömiä huhuja Johanna nimisestä tytöstä / naisesta. Sinulla ei ole kaikki muumit kotona, hanki hyvä ihminen itsellesi ammattiapua.

      Saatko itsellesi hyvän mielen kun teet näin? Saatko tunteen hallinnasta? Teet vain itsellesi näin hallaa. Satutat vain itseäsi.

      Kukaan ei käytä omaa nimeä viestin lopussa. Vielä kerran, hae itsellesi apua hyvä ihminen!

      • Anonyymi

        Noinhan se menee. Tuontyyppinen roskasakki haluaisi, että jollakin olisi niin huono olo ja itsetunto kuin roskasakilla itsellään. Näin roskasakki voisi kuvitella kelpaavansa ja hyödyntävänsä "hallittua" kohdetta itsekkäisiin tarkoituksiinsa.


    • Must niiku naiset on yleensäkin ihanii ja nättii, mut Helinä-keiju on on kaiken ihanampi ja nätimpi. 1️⃣

      • Kiitos niiku hirveesti! Mää taas en tunne ketään niin luppakorvasta ja symppistä miestä ku kyöpeli. 1️⃣


    • Mä muuten tanssin siskojen kanssa au naturel kukkakedolla aamusella yleensä runsaan tunnin. Siellon suuri yleisö, nykysi jo toistakymmentä rivii, jostaki syystä pääasiassa miehii. Nyt meillon uus ohjelma, ja Vappu-aamuna tanssitaan täylet kaks tuntii. Niet tervetuloo!

    • Johanna niminen nainen ei voi olla ruma.

    • Anonyymi

      Et varmasti ole ruma.
      Sinusta vain tuntuu siltä kun olet jäänyt yksin.

    • Anonyymi

      Kauneus tulee sisältä ja seksi korvienvälistä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oivallus

      Mitä olet oivaltanut viimeksi?
      Ikävä
      147
      1013
    2. Pyhäjärvi syvällä kusessa

      Pyhäjärvi ei tule selviämään millään tästä alhosta. Ollaan aivan liian syvällä. https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/pyha
      Pyhäjärvi
      112
      960
    3. Miten voi sinun

      tunteet yhtäkkiä kuolla kuin napista painamalla? Et enää vilkaisekaan minuun päin vaan jos vahingossa näet minut käännät
      Ikävä
      63
      758
    4. PYHÄJÄRVEN KAUPUNKI VALTIOVARAINMINESTERIÖN ARVIOINTIMENETTELYYN..TE

      ...siinä se nyt on, mitä tässä enää vikistään. Uutiset Yle, 14.8. Klo 20.30, ei tunnu mukavalta.
      Pyhäjärvi
      49
      547
    5. 42
      519
    6. Missä vaiheessa

      Unohdit minut? Onko sinulla oikeasti mies jota rakastat? Tiedän että möhlin ja odotin liikaa. Ei tarvitse vastata jos et
      Ikävä
      33
      491
    7. Miksi meidän yhteys vain

      Säilyy? Säilyy ja säilyy? Joku syyhän siihen on?:))
      Ikävä
      63
      463
    8. Rakastan sinua mies

      Siksi haluankin vain sinun kanssa sitä.
      Ikävä
      22
      427
    9. Kyllä mulla on kovasti tunteita sinuun

      Rakkautta, intohimoa, välittämistä, hellyyttä jne.
      Ikävä
      13
      411
    10. Ulla Appelsin: Sari Essayahin kohtelu vs Nasima

      https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012205897.html Mutta vaikuttaa siltä, että kun kyse on kristinuskosta, samat säännöt
      Maailman menoa
      157
      375
    Aihe