Demari kaatuu sairasvuoteelle, kun joutuu tekemisiin totuuden kanssa eikä pääse luikahtamaan siitä irti.
Totuus kaataa demarin sairasvuoteelle
Anonyymi
7<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Mikäs se Persu-Hakkaraisen sairaslomalle kaatoi? Ai niin, viina. Löysiköhän pullosta totuuden?
Vuoden vantaalaisesta tuli viikon kansanedustaja.
Ainoa, joka tuossa ruskeakielisten jutkunlutkuttajasätkynukkien kanssa uskalsi kertoa totuuden! Ei ne kaikki suojaväriset olekaan loisia. Vaan löytyykö toista rehellistä näitten 50 000 joukosta?
Totuus eli fakta meinasi taas pilata sosialistien punavihreän kuplatarinan.
Faktahan on näinä aikoina vihapuhetta, kiihottamista sun muuta. Ja kaikista helpoiten kiihoittuvia ovat PolPo ja Demla. Ellei kipapäitä lasketa.
Sairaslomalla sopivasti vaalien yli. Ja persuäänestäjät eivät mahda mitään. Eikö Laura Plagiaatti Huhtasaari myös sairastunut kun aloitettiin tutkimaan hänen tekemiään Graduväärennöksiä.
Ikävä kyllä jihadisti-Taeen selitykset menevät myös läpi. Eikä ole väliä mitä tyyppi sanoo, asia on jo päätetty.
Demareilla ei ole mitään varaa arvostella muiden puolueiden arvoja?
Ei ole demareilla varaa ei, mutta kaikilla, aivan jokaisella, on varaa arvostella persujen arvoja.