Mikä ärsyttää naisia

Onko se

A. Rasismi
B. Homofobia
C. Jos ätmi tulee kouluunne tai työpaikallenne örisemään

Me joilla ei ole mitään saumoja nuoriin naisiin voimme keskittyä naisille kostamiseen.
11<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Ai niiku mennä Omppuun ammuskeleen??

Äänestä

Suomeen tulleet ulkomaalaiset raiskaajat ovat jo puoli kostoa. Meidän pitää vain rakentaa tästä lähtien kaikki VOKit pelkästään suvakkialueille, niin saavat suvakit sitten itse tuta matujen mahdin. Kuitenkin suurin osa suvakeista on naisia.

1Äänestä

Tahallinen varallisuus tai varattomuushan naisia voivat ärsyttää.

Äänestä

Ööö, sovinismi.

Äänestä
  • Jopettaja Lopettaja tekee noita huumorijuttujaan aika hyviäkin kyllä ovat.

    Naapuri kun aikaakin sitten kertoi että tuo Kikka kuoli aika nuorena, ihmetyin että aika nuorena kuoli tuo esiintyjä. Sukkula Venukseen ja muita juttuja mitä tällä olikin sitten.

    Äänestä

  • Suu kiinni nainen!

    😀

    Äänestä

  • Minua kyllä ihmetytti tuollainen asia kun kuuntelin Kikka:n juttuja ja naapurikin sanoi että ei on tämän levyjä.... pitää olla todella vaarallista juttua jotka tuollaista tekevätkään sitten.

    Naapuri todella sanoi ja ihmettelin että miten noin nuorena nopeasti kuolee. Kovempaa porukkaa kuin ylimarsalkkaa sitten :D

    Äänestä

  • KonnaKettu kirjoitti:

    Suu kiinni nainen!

    😀

    Suu on kiinni, mutta tekstiä vaan tulee!🤐

    Äänestä

  • Suu on kiinni ja nappulat painelevat vain itseään kirjoittamalla erilaisia kirjaimia.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Suu on kiinni ja nappulat painelevat vain itseään kirjoittamalla erilaisia kirjaimia.

    Eiku ei oo tapana kirjoitella suu auki ammollaan eikä puhua ääneen vaan kirjottaa.😃

    Äänestä

kun duunari eli ätmi sanoo moi niin se ärsyttää ja jos sanot muuta niin se on raakaa riidan haastamista

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Onko se

A. Rasismi
B. Homofobia
C. Jos ätmi tulee kouluunne tai työpaikallenne örisemään

Me joilla ei ole mitään saumoja nuoriin naisiin voimme keskittyä naisille kostamiseen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu