Tahtoisin vain olla miesten käyttöesine

Anonyymi

Saada isolta miesporukalta munaa joka reikään ja ottaa kaikkien lastit sisälle pilluun, perseeseen ja syvälle kurkkuun. Saada kunnon kurkkupanoa ja fistausta. Saisi myös vaikka kusta kaikkiin reikiin. Tahtoisin vain tyydyttää miesten tarpeet, olla niiden spermaämpäri ja leikkikalu.

Tämä on fantasiani.

11

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Niin minäkin haluaisin just tuota fantasioissani. Olen yhden miehen vaimo. Mutta fantasiat on ihania!

    • Anonyymi

      Olen 40v mies ja vaimoani pannaan kimpassa säännöllisesti.
      Nyt tekisi mieli kokeilla oikein isolla porukalla panna vaimoani. En vain tiedä kuinka sitä ehdottaisin. Meitä on ollut 3 miestä muutaman kerran ja kyllä vaimo oli mielissään.

    • Anonyymi

      Haave kuin vaimon suusta. Olla miesten käyttö esine. Pidin siitä kun kuulin sen vaimoltani.
      Kun sain järjestää saksalainen yritysvaltuuskunnan suomen vierailun. Sydämeni pysähtyi. Aivoni kutistuivat ajattelun siirryttyä kiveksiin. Vaimo osaa kaiken muttei saksankieltä.
      Paikallisena käyttöesineenä saksalaisille koko vierailun ajan täytti hänen toiveensa. Koko viikko mökillä vieraiden seksikäytössä. Koko ajan alasti aina valmiina.

      • Näin tein. Aamulla oltiin heitetty Saksalaiset lentokentälle. Sitten kotiin nukkumaan äipän kanssa. Vaimo sai hyvät tipit. Pakkohan ne oli ottaa kun ei kehdattu sanoa sen olevan minun vaimo.


    • Anonyymi

      mä kakkasin kerran parvekkeelta kännissä alas ja yks ukko näki ja sen jälkeen se on ehdotellu et sais peppu seksiä kokeilla mulle, en kyl ikinä antais semmosta tehdä

      • Mones kerros? Pitelikö kukaan käsistä ettet pudonnut?


    • Anonyymi

      mun poikakaveri kyl viel menee sanomaan sille ukolle kovat sanat jos vielä vihjailee sellasesta touhusta.

    • Anonyymi

      Ei vittu, sehän meidän Kari joka täällä taas kirjpoittelee, saatanan r----ari :D

      • Anonyymi

        Olisiko jkl alueella naista tai miestä joka haluais tulla kimppaan nuorta naista hellimään?


    Ketjusta on poistettu 19 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Anteeksi

      että tein pahaa sulle. En ole täysijärkinen.
      Ikävä
      176
      1717
    2. Ketä naista se poju tällä hetkellä vetää höplästä

      Sillä kun pitää aina olla joku höplästä vedettävä kierroksessa
      Ikävä
      347
      1288
    3. Milloin olet viimeksi ollut hänen..

      Lähettyvillä??
      Ikävä
      66
      1179
    4. Tappio Rydmanille

      Ei pystynyt Wille saamaan tahtonsa läpi. https://www.hs.fi/politiikka/art-2000012093775.html
      Perussuomalaiset
      195
      940
    5. Milloin näit kaivattusi viimeksi?

      Mitä olisit halunnut tehdä tai sanoa hänelle?
      Ikävä
      44
      898
    6. Missä tapasit kaivattusi

      ensimmäisen kerran?
      Ikävä
      51
      792
    7. 69
      778
    8. Sometähti villisika-Seppo on kuollut

      Suomussalmella lemmikki­eläimeksi virallisesti hyväksytty villisika Seppo on kuollut. https://yle.fi/a/74-20232445
      Suomussalmi
      37
      725
    9. Aattelin nainen

      Jos oppisin puhumaan. Rehellisesti, rennosti ja hetkessä.
      Ikävä
      119
      664
    10. J-mies, miten voit olla niin varma siitä

      että minä olen juuri se nainen, kenen ajattelet ja haluat minun olevan, se kenelle avaat ajatuksiasi ja tunnustat syvimp
      Ikävä
      79
      650
    Aihe