Vaikka kuvissa ei ollut mitään muuta loukkaavaa, kuin että miehet olivat 100% heteroita
Jahas! Palstalla ei saa linkittää heteroseksuaalisten tosimiesten kuviin
Anonyymi
7
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Olivat kuulapäänatseja!
Eller om de va så at sexbilder e nån bra såm kaapintakakaahuutelijalta?
- Anonyymi
Nämä olivat:
https://voima.fi/wp-content/uploads/2015/05/3122.jpg- Anonyymi
Ihannemiehiä jos pukisivat päälleen sateenkaaren väriset t-paidat ja vasemmistoliiton kaulariipukset. Aivan Mr. Suomi ainesta.
- Anonyymi
Siinä alkupeäisessä kuvassa oli mukana myös Seppo L**to, jolla on totaalinen porttikielto Suomi 24:ään. Siksi poisto.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin2353279Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.3582941Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?
Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,141957Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.781836Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa
Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e601748Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?591642MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,121493- 1221456
Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.4671370Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle
Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S01370