Löysin netistä suht koht suositun arabitubettajan. Ja olen aivan lääpälläni häneen. Hyvä ulkomuoto ja olemus. Tilaajia hänellä on lähes 100 000 ja Facebook-seuraajiakin 50 000. Videoihin saa 200 viestiä kuhunkin. Osa näistä on rakkaudenjulistuksia naisilta ja jopa miehiltäkin.
Nyt mietinkin mitenkä voisi saada positiivisella tavalla henkilön huomion? Sähköpostia tms. ei ole. Eikä ole kaverimahdollisuutta FB-sivuilla.
Kun mietin lähettääkö useat naiset hänelle ihastusviestejä, jolloin kaikki viestit hukkuvat tulvaan. Ja on ihan mahdotonta saada huomio. En kehtaisi Youtube-videoiden kommenttiosioonkaan kuolata.
Olen todella kiinnostunut tästä miehestä ja haluaisin tietää, voisiko hän pitää minuakin puoleensavetävänä?
Millä tavalla voisi toimia tässä tilanteessa? Ja mikä on asiallista lähestymistä tai herättää kiinnostuksen?
En haluaisi vaikuttaa bimbolta tai halvalta tyrkyltä, mutta melkein olen jo tunkemassa nakukuvia hänelle. Yleensä kosiskelu on miesten hommaa, mutta mitenkä herättää huomio? Mitä nainen voi tehdä saadakseen miehen kiinnostumaan, muuta kuin esitellä avujaan?
Tuntuu hyvin syvälliseltä kanssa... pitäisikö vedota siihen puoleen?
Pitääkö tässä perustaa uusi Youtube-tunnus, pelkästään kosiskelua varten? Olemassaoleva kanavani on politiikkaa ja islamia pilkkaava, enkä halua missään tapauksessa sitä yhdistettävän omaan nimeeni. Ja kyseessä on arabimies. Ei ehkä tee toivottua vaikutusta.
Miten iskeä netissä mies?
3
163
Vastaukset
- Anonyymi
Tämä oli päivän piriste, onnea valitsemallasi tiellä.
- Anonyymi
Minä olen aina saanut kaupasta mies seuraa välillä juuri viikonlopuksi. Ostan viikonloppuruokia ja muutamia kaljoja. Kassajonossa menen sopivan miehen perään, ja kaljoja hihnalle laittaessa vihjailen, että olisipa seuraa niin riittäisi näistä juomista hänellekkin. Ei semmoista miestä olekaan joka ei tuosta hoksauksesta olisi hymähtänyt varsinkin kun katson amiestä samalla silmiin.
- Anonyymi
Ei herrajestas. Kaikkialla kun päivitellään sitä, että urokset laittavat elimiensä kuvia naisille - joka on tietenkin törkeää eikä yleensä johda mihinkään - pahimmassa tapauksessa rikosilmoitukseen ja lähestymiskieltoon - olen tosin miettinyt myös sitä, miksi eivät naiset laita piirakan kuvia miehille?
Kyllä minä olisin aika otettu, jos joku hyväkroppainen nainen niin mulle tekisi :)
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti24045291Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3011223Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy17910827Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369691Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858508Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2236501Pirjo sanoi Esalle
Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok03190Jos mä joisin
Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys282202- 321525
Koulu-uhkaus.
Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.261490