Miten iskeä netissä mies?

Anonyymi

Löysin netistä suht koht suositun arabitubettajan. Ja olen aivan lääpälläni häneen. Hyvä ulkomuoto ja olemus. Tilaajia hänellä on lähes 100 000 ja Facebook-seuraajiakin 50 000. Videoihin saa 200 viestiä kuhunkin. Osa näistä on rakkaudenjulistuksia naisilta ja jopa miehiltäkin.
Nyt mietinkin mitenkä voisi saada positiivisella tavalla henkilön huomion? Sähköpostia tms. ei ole. Eikä ole kaverimahdollisuutta FB-sivuilla.

Kun mietin lähettääkö useat naiset hänelle ihastusviestejä, jolloin kaikki viestit hukkuvat tulvaan. Ja on ihan mahdotonta saada huomio. En kehtaisi Youtube-videoiden kommenttiosioonkaan kuolata.

Olen todella kiinnostunut tästä miehestä ja haluaisin tietää, voisiko hän pitää minuakin puoleensavetävänä?

Millä tavalla voisi toimia tässä tilanteessa? Ja mikä on asiallista lähestymistä tai herättää kiinnostuksen?

En haluaisi vaikuttaa bimbolta tai halvalta tyrkyltä, mutta melkein olen jo tunkemassa nakukuvia hänelle. Yleensä kosiskelu on miesten hommaa, mutta mitenkä herättää huomio? Mitä nainen voi tehdä saadakseen miehen kiinnostumaan, muuta kuin esitellä avujaan?
Tuntuu hyvin syvälliseltä kanssa... pitäisikö vedota siihen puoleen?
Pitääkö tässä perustaa uusi Youtube-tunnus, pelkästään kosiskelua varten? Olemassaoleva kanavani on politiikkaa ja islamia pilkkaava, enkä halua missään tapauksessa sitä yhdistettävän omaan nimeeni. Ja kyseessä on arabimies. Ei ehkä tee toivottua vaikutusta.

3

174

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tämä oli päivän piriste, onnea valitsemallasi tiellä.

    • Anonyymi

      Minä olen aina saanut kaupasta mies seuraa välillä juuri viikonlopuksi. Ostan viikonloppuruokia ja muutamia kaljoja. Kassajonossa menen sopivan miehen perään, ja kaljoja hihnalle laittaessa vihjailen, että olisipa seuraa niin riittäisi näistä juomista hänellekkin. Ei semmoista miestä olekaan joka ei tuosta hoksauksesta olisi hymähtänyt varsinkin kun katson amiestä samalla silmiin.

    • Anonyymi

      Ei herrajestas. Kaikkialla kun päivitellään sitä, että urokset laittavat elimiensä kuvia naisille - joka on tietenkin törkeää eikä yleensä johda mihinkään - pahimmassa tapauksessa rikosilmoitukseen ja lähestymiskieltoon - olen tosin miettinyt myös sitä, miksi eivät naiset laita piirakan kuvia miehille?
      Kyllä minä olisin aika otettu, jos joku hyväkroppainen nainen niin mulle tekisi :)

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?

      Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta  – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,
      Maailman menoa
      71
      3515
    2. Miksiköhän vasemmistossa on niin paljon ns. tapatyöttömiä ja muita köyhiä?

      Tokihan Minja Koskela oli sitä mieltä, että ei terveenkään ihmisen ole pakko tehdä töitä, sitä neuvoa moni vassu noudatt
      Maailman menoa
      15
      2664
    3. Olit ihan

      Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu
      Ikävä
      24
      2247
    4. Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue

      se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod
      Maailman menoa
      11
      2233
    5. Suomen veroaste 5 %-yks liian matala

      Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.
      Maailman menoa
      105
      2167
    6. Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa

      Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e
      Maailman menoa
      99
      2131
    7. Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?

      "Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu
      Maailman menoa
      107
      2063
    8. MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa

      TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,
      Suomalaiset julkkikset
      14
      1905
    9. Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa

      Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.
      Luterilaisuus
      599
      1897
    10. Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle

      Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S
      Maailman menoa
      23
      1673
    Aihe