Ulkonäöllä on mulle väliä, erityisesti perseellä. Jos se on olematon niin ei onnistu, parempi jos on vaikka 150-kiloinen vaikkei se olekaan terveellistä, paras tietty terve fysiikka. Ihan sama mikä kuppikoko.
Luonteeltaan pitää osata ajatella itse ja tehdä asioita joista oikeesti tykkää eikä sosiaalisen paineen takia. Aitous on kaikki kaikessa ja että on sinut itsensä kanssa. Tunteella rakastava ihminen joka on seksuaalinen.
Saa olla nisti, työtön, hullu jne., kunhan löytyy halua ja tahtoa parantaa omaa elämänlaatua. Mielummin otan jonkun joka tietää mitä elämä on kuin koko ikänsä kultalusikka suussa eläneen.
Rakastava sydän
4
187
Vastaukset
- Anonyymi
Hei rakastava sydän! Mulle on aina ollu ulkonäkö tärkeä, olen turhamainen ja haluisin tutustua sinuu tavallinen tyttö. En tiedä olenko lähestynyt oikein, mut kerro mitä mieltä. kiitos.
t. Vehi - Anonyymi
NO NIIN. TÄSSÄ ON NY NAINEN, JUST EIKÄ MELKEN.
Hyväsydämminen TODELLA HUVÄSYDÄMMINEN.
lisäksi olen Kaunis, ihana ihiminen.
(Toivonettäjoku ottaa mut omaksi. Pisteet trolleille.
Olen hullu, en täysi vajukki, ihan tiedoksi :D
Kertokaas muut miehet onko perseellä ja sydämellä teille väliä ja miten paljon, vai riittääkö että ois vaan nainen ettei äiti kyselis koska niitä lapsenlapsia tulee? Sanoin ite suoraan että ei tule, loppu kyselyt.- Anonyymi
Olen kaikkea tuota mistä kirjoitit. Toimin inhotusterapeuttina. Ajan kanssa opit iloitsemaan korppuperseen näkemisestä 150 kiloisen ihmisen selkäpuolella. Kummilusikkani on alpakkaa. Olen unelmiesi nainen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taas nuoren kuolema
Vasunmäentiellä paha onnettomuus. Nuori nainen menehtyi. Niiin sydäntä riipaisevaa 😭1616120Elikkäs persuissa ovat pahimmat häiriköijät
Koska sieltä tuli kaikkein kovin ulahdus. Persujen peesissä seuraa kokoomus js hajuraon päässä röhkii kepulaiset. Olipa773653"Skandaali muhii SDP:ssä" - "pelon ilmapiiri vallitsee"
Puolueen johto on vähintään vastuussa ilmapiiristä, jossa häirinnän uhrit eivät ole saaneet ääntään kuuluviin. Vyyhdin1093538Tehomaksu rankaisisi normaalista sähkönkäytöstä
Energiaviraston valmistelema tehomaksumalli herättää aiheellista huolta erityisesti tavallisten kotitalouksien näkökulma752845Ahdistelu ongelmaa vain vasemmistossa - ei oikeiston edustajissa
Mutta demarit ovat tunnetusti sivistymättömiä, ja vähemmän fiksuja.442410Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni492181- 1191782
Trump asettaa Grönlannin kaappausta vastustaville Euroopan maille 10% tuontitullin
Suomi mukana näissä maissa. Myöhemmin Trump aikoo nostaa tuontitullit 25%:iin kesäkuun alusta, jos Grönlannin kaappausta3741283- 511219
- 541004