Olen 29 enkä ole vuoden 2008 jälkeen naista suudellut. Onko jo myöhäistä aloittaa seurustelua?
Onko myöhäistä?
21
73
Vastaukset
- Anonyymi
On varmaan koska olet ruma jos et saa naisia helposti.
- Anonyymi
En ole, minua on sanottu komeaksi.
Anonyymi kirjoitti:
En ole, minua on sanottu komeaksi.
Jotkut sanoo kohteliaisuuden takia komeaksi koska eivät kehtaa sanoa rumaksi. Et ole komea jos et naisia saa.
Koskaan ei ole mikään liian myöhäistä aloittaa tai oppia uutta. Siitä vaan tekemään asioita. :) Kyllä se sutviutuu, kun vähän luovii.
- Anonyymi
On. Tuossa iässä olet nykynaisten mittapuulla liian outo, creepy ja kokematon.
Hyvällä voit päästä elättämään jotain moniongelmaista yksinhuoltajaporsasta. - Anonyymi
No en usko, mitä Suomi24:ssä sanotaan, löydän kyllä jonkun.
- Anonyymi
Älä ole huolissasi turhaan. Itselläkin taitaa olla viime suutelusta aikaa jo yli 20-v. Silti en jaksa huolestua. En vaan ole ollut tyrkky.
- Anonyymi
Alemman tason miehen kannattaa unohtaa naiset.
Esim 40 työtön sinkku mies on alinta mahdollista tasoa. Kuona yhteiskunnalle.
JokaisellaRooli - Anonyymi
Miksi olet ollut 11 vuotta suutelematta?
- Anonyymi
En tiedä.
- Anonyymi
Todennäköisesti ei ole kohdannut sitä mieleistä?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Todennäköisesti ei ole kohdannut sitä mieleistä?
On suudellut miestä
- Anonyymi
Antaisin sellaisen neuvon että älä kerro naiselle ette ole 11 vuoteeen pussaillut naista. Ja mene yökerhoon, juo vähän alkoholia, mene juttelee naisille, hae naista tanssimaan niin pääset naisten lähelle ja sitten juttele naiselle, kehu naista mukavaksi ja pyydä numero illan lopuksi. Siitä se lähtee se naisen saaminen.
T: Viinamies- Anonyymi
Muista kehua fiksua naista kauniiksi ja kaunista naista fiksuksi.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Muista kehua fiksua naista kauniiksi ja kaunista naista fiksuksi.
Entä jos naisella on olemattoman pienet tisut, nirkoset.
Mitä siihen voi sanoa?
- Anonyymi
Nainen on saattanut ottaa poskeen mustaa makiaa, haluatko suudella tälläistä naista?
Miten selvität tämän asian yökerhossa? - Anonyymi
Etkös sinä palstatotuuksien mukaan ole nuori pojankloppi??
Veli seurusteli ensimmäisen kerran joskus yli 40-vuotiaana..
Veljesi seurusteli ekan kerran yli 40 vuotiaana ja se on varmaan sinunkin mielestä korkea ikä ensisuhteelle. Sinä varmaan seurustelit ekan kerran alle 20 vuotiaana? On minullakin sisko ja eipä hän käsittääkseni pitkään ole sinkkuna missään elämänvaiheessa ollut.
Sisarukset on samasta puusta veistettyjä ja aina se on naiselle tuo parisuhde niin paljon helpompaa.
Alottaja puhui 20 vuoden välistä, jolloin ei ole edes suudellut ketään. Siis 40 vuotiaana ensimmäisen suhteen vielä mieheltä ymmärtää.Ätmelsson kirjoitti:
Veljesi seurusteli ekan kerran yli 40 vuotiaana ja se on varmaan sinunkin mielestä korkea ikä ensisuhteelle. Sinä varmaan seurustelit ekan kerran alle 20 vuotiaana? On minullakin sisko ja eipä hän käsittääkseni pitkään ole sinkkuna missään elämänvaiheessa ollut.
Sisarukset on samasta puusta veistettyjä ja aina se on naiselle tuo parisuhde niin paljon helpompaa.
Alottaja puhui 20 vuoden välistä, jolloin ei ole edes suudellut ketään. Siis 40 vuotiaana ensimmäisen suhteen vielä mieheltä ymmärtää.Me ei todellakaan olla samasta puusta veistettyjä.
- Anonyymi
Wwuwuw ei ole koskaan ottanut lastia suuhunsa se kertoo hänen villistä nuoruudestaan. Huomioikaamme tämä kun hän ohjeistaa nykyisin vielä kostean suun omaaviaan kanssasisariaan:)
AsianVierestä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Naisella tisulit, kuin lehemän utarehet
Oli kyllä isot tisulit naisella, kuin lehemän utarehet, vaikka paita oli päällä, niin tisulit erottui.323515Oliko pakko olla taas tyly?
Miksi oot niin tyly mua kohtaan nykyään? Ei edes tunneta kunnolla. Katseita vaihdettu ja varmasti tunteet molemmin puoli652653Kemijärven festarit 2025
Onpas taas niin laimea meininki. Eikö tosiaan saada parempia artisteja? ☹️151724- 1201492
Johanna Tukiainen hakkasi miehen sairaalaan!
Viime päivien tiktok-keskusteluissa on tullut esiin, että Johanna Tukiainen on jatkanut väkivaltaista käytöstään. Hän h1321479- 1021427
Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?251258Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411126Kalateltta ja Siipiteltta
Siipiteltasta ei saa ruokaa ollenkaan ja ovatko työntekijät ihan selvin päin siellä. Kalateltassa taas lojuu käytetyt la141113Jännä tunne kun ekaa kertaa elämässään tuntuu siltä
Että on tarkoitettu jollekin. Saattaahan tuo olla että on sekaisin kuin seinäkello, mutta silti tunne yhteenkuuluvuudest591015