Miesten pitäisi yhteistuumin alkaa pilkkaamaan muita miehiä

Anonyymi

etenkin niitä ketkä pokailevat ketä naisia vaan tai vanhempia ja rumempiakin naisia. Aina saa kuulla miten jokaisessa nettipalvelussa kaikenlaisia naisia miehet pommittavat, jopa nuoret ja urheilullisetkin jannut pokailevat vanhoja naisia saadakseen pillua. Ja tuollainen toiminta vain kaivaa kuoppaa miesten alta.

Jos yhteistuumin tuollaista miehiä halventavaa toimintaa aloitettaisiin arvostelemaan ja saamaan nuo miehet tajuamaan että se on väärin.

5

<50

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Onhan tuolla noita mies-feministejä..


      Semmosia kavereita jotka istuu tyttöporukassa ja kikattelee likka-kavereidensa kanssa..

      Luulevat olevansa niin heteroita kun kaikki kaverit on naisia...


      Mutta pillua ne ei saa. :D

    • No jo on murheet sullakin. 😝

    • Anonyymi

      Sitä se perheen ja avioliiton romuttuminen teettää.

      Pärjäile.

    • Anonyymi

      Eihän tuo ketään haittaa. Ne jotka eivät saa piirakkaa nyt, eivät saa sitä toisessakaan tilanteessa. Jos naisten täytyisi nähdä enemmän vaivaa seksin saamisen eteen, he pokailisivat vain top 1/1 000 000 miehiä, koska niiltäkin saa.

      Ilman jäisit.

      xL

      • Anonyymi

        Ei pidä paikkaansa. Naiset eivät todellakaan saa mitään top miehiä tosta vaan, niillä miehillä on kyllä sen verran hyvä valikoima ettei tarvise mihinkään tavisnaisiin tuhlata aikaansa. Ja samalla lailla ne top miehetkin pitäisi olla pilkattavina jos sellaiseen suostuisivat.

        Samahan se on työmarkkinoillakin, jos ihmiset suostuvat alipalkattuihin töihin niin tottakai työnantaja sellaisen palkkaa, mutta tuo vain huonontaa kaikkien työntekijöiden asemaa.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitkä asiat

      tekevät vaikeaksi kohdata kaivattusi?
      Ikävä
      74
      1114
    2. 75
      1101
    3. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      48
      1004
    4. Miltä se tuntuu

      Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s
      Ikävä
      104
      958
    5. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      51
      935
    6. En mahda sille mitään

      Olet ihanin ja tykkään sinusta todella paljon.
      Ikävä
      33
      717
    7. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      49
      704
    8. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      34
      607
    9. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      50
      590
    10. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      118
      547
    Aihe