Tervehdys, haen koirankoulutus kaveria...

Anonyymi

.. eli jos omistat, noutajakoiran, spanielin saksan seisoja, tai varsinaisen noutajakoiran, niin vastaile tähän voisin antaa koulutusapua, ja ennen kaikkea , haen harjoitus apua koiralleni. Vastaile tähän, niin voidaan sopia lisää. Olen mukava ja luotettava mies y-savosta.

8

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      , joo, olen, itse p-savosta, mitäkautta, sinuun saa uhteyden, vastaile, niin olisin kiinnostunut? kiitti. nainen olen labbiksen kanssa,

    • Anonyymi

      joo, joo, joooo (:/(((

    • Anonyymi

      Mull pitti presa canario mix. Kiinnostaisko sua olla maalimiehenä kun treenaillaan suojelua?

      • Anonyymi

        joo, avaruuspuku päällä, jooo peukuta,, jooooo


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        joo, avaruuspuku päällä, jooo peukuta,, jooooo

        Ei mitää pukuja. Korkeintaan hiha. Ohut sellainen. Eihän se muuten opi ja mä muutenki tykkään vähän extrememmästä meiningistä.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ei mitää pukuja. Korkeintaan hiha. Ohut sellainen. Eihän se muuten opi ja mä muutenki tykkään vähän extrememmästä meiningistä.

        ..joo , mulla kaukasian laumanvartiakoira" koirani säkäkorkeus 86 cm, paino 87 kg, kokeillaanko sinua tai koiraasi suojelussa???? vastaa!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        ..joo , mulla kaukasian laumanvartiakoira" koirani säkäkorkeus 86 cm, paino 87 kg, kokeillaanko sinua tai koiraasi suojelussa???? vastaa!

        Ei oo sull kaukkarii, jos olis tietäsit ettei ne sovellu suojeluun. Mul on kaukkarikin (säkä 98cm ja paino bauttirallaa 100 kg), joten mä tiän.


    Ketjusta on poistettu 18 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      147
      10843
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      52
      5180
    3. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      45
      2393
    4. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      29
      2083
    5. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      13
      1671
    6. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      41
      1502
    7. Tiedän kuka sinä noista olet

      Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta
      Ikävä
      29
      1204
    8. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      35
      1156
    9. Daniel Nummelan linjapuhe 2025

      Kansanlähetyksen toiminnanjohtajan Daniel Nummelan linjapuhe tänään. Rehellistä analyysiä mm. evlut kirkosta ja piispo
      Luterilaisuus
      92
      915
    10. TÄSTÄ TAITAA TULLA SUOMEN HISTORIAN SUURIN USKONNONVAPAUDEN OIKEUDENKÄYNTI.

      Sinun täytyy hyväksyä se että jos sinä vetoat uskonnonvapauteen, silloin sinun tulee antaa myös muille vastaava vapaus o
      Hindulaisuus
      317
      872
    Aihe