Mä lopetan tänne kirjottelun Mansikki. Mun ongelmat ei ratkea tällä tavalla. On ikää tullu ja rankasti se näkyy . Toivoisin että säkin voisit olla loukkaamatta mua enempää...
Hyvää jatkoa
Anonyymi
20136
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Kenenkään ongelmat eivät täällä ratkea.
Sun täytyy tuntea tuo ns. Mansikki tosi hyvin kun syyllistät, haukut ja kehut sitä vuoronperään täällä. Miltähän se siitä ns. Mansikista mahtaa tuntua?
Minä kirjoitin aikoinani vastauksia tällaiseen ketjuun. Se oli ennen näitä haukkumisia ja kipeää vedätyssettiä. Luulin silloin sinua erääksi tärkeäksi ihmiseksi. Enää en luule niin.
Kuitenki vastailit myös sen oikeella nimellä. Mitenköhän mä oon vedättäny sua? Kirjoitin sille myös sen omalla etunimellä johon ilmeisesti sä vastasit. En tiiä... Silti kaikkea hyvää sullekin
Jos joku on vedättäny tässä ni se en oo minä
Eikö mulla oo tässäkään asiassa oikeus tietää totuutta? No ei näköjään. Enhän oo tarpeeks tärkeä siihen
Vai yritätkö sekottaa mun päätä? Sä vedätit mua kokoajan vai mitä? Voitko vastaa
En ole koskaan vastannut omalla nimelläni tänne. En näe mitään järkeä kirjoittaa tai vastata näihin viesteihisi koska et ole se ajattelemani henkilö ja vaikka olisitkin niin sen verran pitää olla järkeä ettei täällä ala setvimään asioita.
Itse olin vilpittömällä mielellä ajatellen erästä ihmistä vuosien takaa.
Kadun syvästi, että koskaan kirjoitin tänne yhtään mitään. Koita sinäkin selvittää asiasi sen oikean ihmisen kanssa muualla kuin täällä.
Musta on varmasti tullu kuva että oon kauhea ihminen. Eikä se muutu muuksi vaikka kattois mistä kulmasta. Mut ne jotka näkee asiat vaan tän palstan kautta ni oon paha mut oikeessa elämässä pystyy satuttaa toista monin tavoin. Niin pahasti että joltain voi sekoo pää lopullisesti. Mä en haluu olla paha. En ees mansikille. Lopetan häiriimisen
Eli sun nimi ei oo liinu? Miks vastaat mulle ku yritän kirjottaa liinulle? Tai sen sukunimellä
Älä ees vastaa. En haluu enää jauhaa paskaa tuntemattoman kanssa
Anteeks. Meillä tais vaa tulla molemminpuolinen väärinkäsitys. Hyvää loppuelämää sullekin 😃
Eikös se ole hassua kun:
"Ei Suomella ole varaa olla oikeusvaltio".
"Laitetaan se ristin alle".
Näin te kirjoititta.
Haluan OIKEUTTA. EI uskonnon armon alle. Tämä käsitellään laillisesti lain mukaan. Oikeudenkaaressa ja ihmisoikeustuomioistuimessa.
ETTÄ PYSTY OLEMAAN LAINKUULIAISIA NIIN MENETTÄ VIPPASKONSTEIHIN.
T.HRJ
Heippa ja hyvää matkaa. Otan toisen sun tilalle sitten.
Hyvää loppuelämää mansikki 😃
Kitos
Halusin vielä sanoa että mä toivon että löydät sun kaivattusi. Oot hyvä ihminen sen perusteella mitä oot mulle kirjottanu😃!
En ole kirjoittanut 20.51 jälkeen tähän ketjuun enkä kirjoita tämän jälkeen.
Kaikki täällä on alkanut oksettamaan ja tuntumaan surulliselta.
Hukkasin tänne tosi paljon aikaa ja siitä kaikesta kannan vastuun. Elämässäni on niin paljon kaikkea raskasta ettei tarvi enää tätä täällä jatkaa.
Hälle, jota muistelin,hyvää yötä.
Tervemenoa tauno
Höhöhö
Seksilomalle
Hyvin todennäköisesti!