Minulta vietiin oikeus....

päättää omasta elämästä. Minun pakko jatkaa tätä turhaa elämää.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Jätitte minut yksin tähän hiljaisuuteen. Enkö ole teidän mielestä tunteva ihminen. Se mitä tapahtui, koskettaa kaikkia myös minua.

Äänestä

Koita päästä siitä juoposta itsetunto-ongelmaisesta pirttihirmusta eroon, niin voit alkaa hengittää vapaasti ja päättää omasta elämästäsi.

Äänestä
  • Sanotaanko miehiäkin pirttihirmuiksi, oli vaan huono päivä😄😄😄

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Sanotaanko miehiäkin pirttihirmuiksi, oli vaan huono päivä😄😄😄

    Siksi kirjoitin pelkästään pirttihirmu, en eritellyt onko nainen vai mies, mutta itse ajattelin yhtä kivaa miestä, joka on sellaisessa jamassa suhteessaan.

    Äänestä

  • Aina ei ole kyse parisuhteista.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

päättää omasta elämästä. Minun pakko jatkaa tätä turhaa elämää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu