...liki poikeuksetta menevät metsään:
https://www.suomenuutiset.fi/todellista-sdp-myonsi-risto-rohkea-palkinnon-ensin-kissantappaja-nakkalajarvelle-jalkeen-hussein-al-taeelle/
"Palkinnon luovutti demarinaisten puheenjohtaja, kansanedustaja Tytti Tuppurainen. Hänen mukaansa Risto Rohkea luovutetaan mies, joka on henkilönä sosiaalinen, avoin ja ihmisyyttä arvostava."
Eläimiä ei sitten arvostakaan:
" Kohahduttavimpana tietona paljastui, että vuoden hän oli osallistunut inarilaisnaiselle kuuluvan kissan tappamiseen.
Kovin suurta rohkeutta ei ollut nähtävissä, kun Näkkäläjärven rikoskumppanit olivat polttaneet kahdeksan kissanpentua. Tämän jälkeen joukkion rohkeus riitti kirjoittamaan mökin oveen tekstin: ”tapettiin sun katit”"
Tjoo, sitten jaksetaan jauhaa jostain Halla-ahon sinänsä asiallisista vuosien takaisista kirjoituksista kun nuo on niitä ihanneihmisiä.
Kun naiset valitsevat, valinnat....
1
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Nainen valitsee aina jännämiehen voittajaksi. Paska väkivaltainen jännämies saa naisen pöksyt kostumaan se on niinihanaa naisten mielestä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1862690Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482407Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061122- 84954
- 64921
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait239819Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20810Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka285775Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies89774Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22708
