...liki poikeuksetta menevät metsään:
https://www.suomenuutiset.fi/todellista-sdp-myonsi-risto-rohkea-palkinnon-ensin-kissantappaja-nakkalajarvelle-jalkeen-hussein-al-taeelle/
"Palkinnon luovutti demarinaisten puheenjohtaja, kansanedustaja Tytti Tuppurainen. Hänen mukaansa Risto Rohkea luovutetaan mies, joka on henkilönä sosiaalinen, avoin ja ihmisyyttä arvostava."
Eläimiä ei sitten arvostakaan:
" Kohahduttavimpana tietona paljastui, että vuoden hän oli osallistunut inarilaisnaiselle kuuluvan kissan tappamiseen.
Kovin suurta rohkeutta ei ollut nähtävissä, kun Näkkäläjärven rikoskumppanit olivat polttaneet kahdeksan kissanpentua. Tämän jälkeen joukkion rohkeus riitti kirjoittamaan mökin oveen tekstin: ”tapettiin sun katit”"
Tjoo, sitten jaksetaan jauhaa jostain Halla-ahon sinänsä asiallisista vuosien takaisista kirjoituksista kun nuo on niitä ihanneihmisiä.
Kun naiset valitsevat, valinnat....
1
<50
Vastaukset 1
- Anonyymi
Nainen valitsee aina jännämiehen voittajaksi. Paska väkivaltainen jännämies saa naisen pöksyt kostumaan se on niinihanaa naisten mielestä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jos SDP ei voita reilusti, persut kumoavat demokratian Suomesta
Näin tekisi ainakin Rydman seuratessaan idolinsa Trumpin mallia https://www.is.fi/politiikka/art-2000012187244.html5911438Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän43797Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl471689Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll6566- 34529
- 40515
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin28504Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37490Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE152448- 22432
