Miettikää sitä, tuomitsijat. Evoluutioteoreetikko Darwin sai serkkuvaimonsa kanssa kymmenen lastakin. Google Einstein wife ja Darwin wife.
Toki moni ns lehtolapsi ja puolet isovanhemmistanne ovat seurausta sukulaisten keskeisestä muhinoinnista ajalta ennen ehkäisyä.
Darwin ja Einstein oli naimisissa serkkunsa kanssa
5
188
Vastaukset
- Anonyymi
Hässikää hävyttömät!
- Anonyymi
Meidän suvussa kulkee tarina kuinka äitini isoisoäidin sisko on ilmeisesti tehnyt tyttären oman poikansa kanssa joskus vapaussodan aikana paetessaan poikansa kanssa sotatoimia. He ovat jääneet kiinni sukulaiselle, mutta sitä ei ole paljastettu viranomaisille. Tytär on myöhemmin saanut pojan, mutta poika on parikymppisenä kuollut tapaturmaisesti.
- Anonyymi
Tietty teillä lahtaripiireissä ei lehtolapsista puhuta ja delataan tapaturmaisesti johonkin täysin järjettömään onnettomuuteen.
Seksi serkun kanssa on täysin laillista, samoin avioliitto. On ollut monessa muussakin maassa.
Ketjusta on poistettu 25 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2171582- 1861571
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä441164Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad46858- 14730
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30721Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21720- 36691
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .20656Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46617